La coka nostra

19.07.2018, чт 20:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
649 - 649 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Київ качає - La Coka Nostra повертаються до Києва з концертом 19 липня.

Нью-йоркська хіп-хоп-формація, що понад десять років тому утворилася, як, скажімо так, творче об’єднання довкола репера Danny Boy, згодом переросла в повноцінний гурт і записала три студійні альбоми. Разом із ним до складу супергурту входили його колеги по легендарних House Of Pain - Everlast та DJ Lethal, також відомий співпрацею з Limp Bizkit, і репери Slaine та Ill Bill.

Дебютна платівка довго чекала на вихід, але була того варта - у її записі брали участь Snoop Dogg, Bun B, Sick Jacken, B-Real, Sean Dog, Immortal Technique та Q-Unique. У 2012 вийшов "Masters of the Dark Arts" - альбом, що своїми щирими рядками засвідчив, що La Coka Nostra таки є "майстрами темних мистецтв". Хоч він і був записаний після того, як гурт покинув Everlast, він став найуспішнішим альбомом гурту. Третя ж платівка "To Thine Own Self Be True" (2016) стала найособистішою для всіх учасників, адже час запису став періодом певних індивідуальних змін.

За словами Slaine, їх місія - повернути на передові хардкор хіп-хоп. Наразі їх лише троє - Danny Boy, Slaine та Ill Bill, - але їх виступи - це незмінно енергетичне торнадо, яке заряджається як від гурту, так і від їх фанів. Їх грув здатен рознести концертний хол ущент. Ми чекатимемо на цю крейзі вечірку разом з вами. Місце зустрічі повідомимо зовсім скоро.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на La coka nostra

Замовити та придбати електронні квитки на La coka nostra можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.