Laibach

12.11.2019, вт 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис
Laibach їде до Києва в рамках світового туру "Звуки музики". Тонни ексклюзивного звукового та світлового обладнання помножать враження від контенту, створеного для гурманів.

Класики індастріалу і прабатьки Rammstein ("вони – Laibach для підлітків, ну а ми – Rammstein для дорослих", - погоджуються музиканти), словенці Laibach випустили за майже 40 років немислиму кількість музики, але не збавляє обертів і зберігають інтерес до експериментів.

У 1980 група Laibach створила свій перший проект "Червоні райони" (словен. "Rdeci revirji"), що кидає виклик політичній структурі міста того часу. Проект був заборонений ще до його відкриття за "неправильне і безвідповідальне використання чорних хрестів Казимира Малевича, і група не змогла з'явитися на сцені.

Сам альбом "The Sound of Music" побачив світ 23 листопада 2018. Його ідея виникла у 2015 році, коли LAIBACH запросили з концертами в Північну Корею. На концерті в Пхеньяні група виконала кілька пісень з "Звуків музики", що було пов'язано з тим, що цей фільм добре знають і люблять в КНДР, а школярі часто використовують його для того, щоб вивчати англійську мову. У підсумку в альбом потрапили такі номери з мюзиклу, як "My Favorite Things", "Edelweiss", "Do-Re-Mi" і "Марія", причому останній словенці переробили в "Korea".

Також в альбом увійшла інтерпретація корейської народної пісні "Arirang", яка вважається неофіційним гімном як КНДР, так і Південної Кореї. Ця пісня була раніше випущена синглом з нагоди історичного саміту Президента США Дональда Трампа і північнокорейського лідера Кім Чен ина.

Laibach справили величезний вплив на світову музику і розвиток жанрів індастріал і мартіан-індастріал.

Попередні концерти в Києві відбулися в 1998 році.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Laibach

Замовити та придбати електронні квитки на Laibach можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.