• Афіша
  • Лазанья по-французьки

Лазанья по-французьки

07.08.2019, ср 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
150 - 1000 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
"Лазанья по французьки".
Марк Камолетті.

Легкі, невибагливі, бульварні комедії відомого французького комедіографа Марка Камолетті з успіхом йдуть не тільки у Франції, але й у Великобританії, Фінляндії, Німеччини. Візьміть афішу будь-якого театру і обов'язково знайдете у ній "Гарнір по-французьки" або "Занадто одруженого таксиста". У своїх витворах Камолетті висміює пікантні життєві ситуації, які мають місце і у нашому житті, можливо в цьому причина того шаленого успіху, яким користуються його комедії.

"Лазанья по-французьки"- це комедія,в якій всі так загралися, що часом не можуть згадати, хто вони і кого повинні зображати.

Отже, запам'ятовуйте: Бернард - чоловік Жаклін, але зраджує дружині з молодою красунею. Жаклін - дружина Бернарда, зраджує чоловікові з Робертом. Роберт - кращий друг чоловіка своєї коханки, але вже по ходу спектаклю встигає зрадити їй, "поклавши око" на красуню Сюзанну. Сюзанна - дорога штучка і коханка Бернарда, у якої сьогодні День народження, але замість подарунків їй вручають фартух і відправляють на кухню замість Сюзетт. Сюзетта - кухарка, якої в цей вечір вдається непогано заробити, і в якої, між іншим, є вельми ревнивий чоловік-Джорж.

А, якщо серйозно, то найкраще в спектаклі - акторський ансамбль: Дмитро Лалєнков, Тамара Яценко, Марина Ягодкіна, Георгій Хостікоєв Христина Синельник та Євгеній Паперний так легко і невимушено висвітлюють інтриги Камолетті, що бульварна комедія на очах у публіки перетворюється на веселу і по-справжньому смішну театральну гру.

Спектакль розрахований на найширшу глядацьку аудиторію: кожній людині треба іноді посміятися.
 
Комедія на дві дії.
Тривалість вистави 2 години 25 хвилин з одним антрактом.

Дійові особи та виконавці:
Бернард - Дмитро Лаленков
Жаклін - Крістіна Синельник
Роберт - Георгій Хостікоєв
Сюзанна - Марина Ягодкіна
Сюзетта - Тамара Яценко
Джорж - Євгеній Паперний.

 
Детальніше

Придбати квитки на Лазанья по-французьки

Замовити та придбати електронні квитки на Лазанья по-французьки можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.