Le figaro Project

13.02.2020, чт 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис
Вперше в Україні, унікальне шоу - найкращі оперні голоси України у супроводі оркестру. "Le figaro Project".

Це поєднання гарної музики, неперевершених голосів, потужної енергії танцюристів і розбурхують трюків від гімнастів.
У шоу беруть участь вокалісти, з унікальними по силі голосами.
Синтез акторської майстерності та хореографії, емоції кожного виконавця - це головні складові роботи команди. Оригінальні, запальні постановки ,яскраві костюми, пластика і грація професійних танцюристів, подарують радісний святковий настрій і принесуть ні з чим незрівняне задоволення.

Колектив з'єднав воєдино класичні та сучасні ритми, створивши певний жанровий "коктейль". Хіти класичної музики і шлягери 20 століття цікаво звучать в оригінальній сучасній обробці. Це мелодії, які ви знаєте, в яких живете, які любіть у супроводі оркестру. Все це відбудеться в одному з кращих концертних залів країни МЦКМ (Жовтневий Палац)

Встигни увійти в історію з нами.

У проекті беруть участь:
Балет "Le Figaro Project";
Оркестр. Сергій Голубничий - один із провідних молодих диригентів України. Є лауреатом Першої премії на II Міжнародному конкурсі диригентів імені Стефана Турчака, 2010 р.
Гастролював у США, Канаді, Великобританії, Німеччині, Нідерландах, Бельгії, Люксембурзі, Франції, Польщі, Грузії, Росії, Казахстані, Узбекистані та інших країнах. У вересні 2008 спільно з "Russian Вallet" здійснив постановку балету "Ромео і Джульєтта» Прокоф'єва (р. Орландо, США) за участю зірок українського балету О. Філіп'євою і С. Сидорського.
У жовтні 2014 диригував виставою "Травіата" на гастролях театру в Швейцарії і Франції. У січні-лютому 2015 брав участь у постановці опер Рахманінова "Алеко" і "Франческа да Ріміні" на сцені Національного театру Лотарингії (р. Нансі, Франція).

Михайло Гуменний-Петрівський учасник. Учасник та засновник "Le Figaro Project". Соліст Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва, соліст Київської Національної оперети України. Учасник різних проектів: Україна-польський проект "10 тенорів"; Голос країни; Фан-зона на Євробачення 2017 в Києві "Open Podil feel Ukraine"; співав гімн Італії у фіналі ЄВРО 2012.
Дмитро Шарабурін - заслужений артист України (співак, актор,телеведучий, соліст Київського Національного театру Оперети).
Ірина Касьянчик учасниця міжнародних проектів, солістка Національної музичної академії України імені ним.П.І. Чайковського підкорила Україну та країни Європи.
Сергій Гурець - соліст Київського Національного театру Оперети. Учасник Україно-польського проекту "10 тенорів".
Юрій Годо - зірковий гість програми. Виконавець самих головних партій мюзиклів і опер світу. Він співав на підмостках легендарних "Реал-Опера" (Мадрид), "Карнегі-Хол" (Нью-Йорк), в театрах Парижа, Неаполя, Венеції, Мюнхена і багатьох інших. До речі, в Іспанії він двічі визнавався найкращим тенором, а сам король Хуан Карлос нагородив його срібним королівським кубком. Виконував світові хіти з відомим Андреа Бочеллі. Також Юрій двічі володар престижної міжнародної музичної премії Billboard і номінант на премію Grammy. Кавалер ордена Георгія Побідоносця першого ступеня і володар спортивної премії " Золотий мангуст.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Le figaro Project

Замовити та придбати електронні квитки на Le figaro Project можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.