Лебедине озеро

19.05.2019, нд 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
150 - 2650 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
19 травня в Національній опері України відбудеться вистава "Лебедине озеро" - еталон класичного балету у виконанні світових зірок!

Романтичні образи цього балету хвилюють і дорослих, і юних глядачів, а Білий Лебідь став символом балетного мистецтва. Велична історія, яка пропустила крізь себе численну кількість артистів та глядачів і до сьогодні є найбільш популярним балетом на всіх кращих сценах світу.

Муза даного балетного вечора - Наталія Мацак - заслужена артистка України, прима Національної Опери України. Наталія виступає в кращих театрах Франції, Італії, Іспанії, Швейцарії, Америки, Китаю, Індії та інших країн. Балетні вечори, що проходять за ініціативи Наталії, збирають повні зали та відзначаються неймовірно якісною роботою: від підбору репертуару та артистів, до режисури самого вечора.

Головні партії виконають зірки світового балету: Мельник Тетяна - головна солістка Угорського національного балету, та Сергій Кривоконь - провідний соліст Національної опери України!

Вже 19 травня на головній балетній сцені країни кожен матиме можливість побачити перлину класичного балету - виставу "Лебедине озеро" в унікальній редакції Валерія Ковтуна - народного артиста УРСР (1976) та СРСР (1978), лауреата Премії ім. Вацлава Ніжинського Паризької академії танцю на IY Міжнародному фестивалі танцю (Франція, 1977).
Детальніше

Придбати квитки на Лебедине озеро

Замовити та придбати електронні квитки на Лебедине озеро можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.