Лебедине озеро

26.01.2020, нд 14:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Мiсце:
Квитки:
200 - 900 грн
Категорія:
ПРИДБАТИ КВИТОК
Поділитися
Опис
Балет - краса, грація, казка! Чарівний світ мистецтва, який, торкнувши душу людини одного разу, вже не залишає її. Про нього неможливо говорити, його треба дивитися і захоплюватися!
 
26 січня 2020 р у Національній музичній академії України ім. П. І. Чайковського запрошуємо на живу магічну казку для дітей і дорослих "Лебедине озеро". В цей раз вразить не тільки приємна атмосфера реконструйованого затишного залу, але і масштаб самого дійства, адже на сцені консерваторії під живий супровід великого симфонічного оркестру, майже вся трупа Дніпро Опери. Це буде лише один показ у столиці перед гастролями по Європі, так що встигніть доторкнутися до прекрасного!!!

В основі цього шедевра балетного жанру лежить старовинна легенда про зачарованому озері і прекрасної дівчини-лебідь. Це красива романтична казка про любов і боротьбу добра зі злом, яка так необхідна сучасній постійно зайнятій людині. Колоритна музика П. І. Чайковського, що до сих пір зберігає свою таємницю і як завжди заворожує ліризмом, мелодійністю і поетичністю, живе єдине дихання симфонічного оркестру під керівництвом Назара Яцківа, солістів балету Євгена Кучвара, Світлани Лісняк, Дмитра Васильєва, Катерини Андрієнко і трупи театру - зробить цей недільний вечір незабутнім і гармонійним. Зворушлива історія кохання буде цікава як дорослим, так і дітям, яких таким чином можна долучити до високого балетного мистецтва. Подаруйте свято собі та Вашим близьким! Балет в трьох актах. Постановка Маріуса Петіпа в сучасній редакції А. Литвин.

Лібрето.

Акт I.
На свято повноліття принца Зігфріда збираються друзі. Вони веселяться і танцюють. Мати принца - Впливова німецька принцеса - вітає сина і дарує йому арбалет. Загалом веселощі принц не знаходить собі місця. Його переслідують передчуття любові. Настає вечір, темніє. Зігфрід бачить, як далеко зграю білих лебедів і, вражений їхньою красою, спрямовується за ними.

Акт II.
Бал у замку Впливовою принцеси. Її син повинен вибрати собі наречену. Одна за одною перед Зігфрідом проходять молоді дівчата. Але ні одна не зачіпає серце юнака, всі думки якого спрямовані до Одетті. У залі з'являється зловісна постать лицаря. Це злий чарівник, який прийняв образ барона Ротбарта. З ним його дочка - Оділлія, схожа на Одетту. Обдурений цією подібністю, Зігфрід обирає нареченою Оділлію, порушивши клятву Одетті. Зігфрід розуміє свою помилку і в розпачі спрямовується до лебединого озера.

Акт III.
Берег озера. Дівчата-лебеді з тривогою очікують появу своєї подруги. З'являється Одетта і схвильовано розповідає подругам про зраду Зігфріда. Тепер ніщо не в силах їх врятувати. Вбігає Зігфрід. Він благає Одетту пробачити йому мимовільну зраду. Принц вступає в бій з що з'явилися чарівником. Бачачи, що юнакові загрожує смерть, Одетта кидається йому на допомогу. Для порятунку коханого вона готова пожертвувати собою. Одетта і Зігфрід перемагають. Дівчата вільні. Звучить гімн любові, молодості і краси.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Лебедине озеро

Замовити та придбати електронні квитки на Лебедине озеро можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.