• Афіша
  • Легенда про сніг на планеті мильних бульбашок

Легенда про сніг на планеті мильних бульбашок

23.12.2018, нд 11:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
150 - 350 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Новорічна Вистава !
Снігова історія від Crazy Bubble Show "Легенда про сніг на планеті мильних бульбашок".

Булька і Буль-Булька живуть на планеті мильних бульбашок Обидві можуть порадувати дітей чудесами і показати їм як легко вони управляються з примхливої і тонкою натурою мильного міхура і навіть з безліччю бульбашок, і бульбашками - гігантами, На жаль, вони ніколи не бачили снігу і не знають що це таке, але їх один - юний чарівник допоможе їм і побачити сніг і навіть погратись сніжками.

Приходьте до нас на виставу і станьте учасником казки!
Нові костюми, нові фокуси і яскраві спецефекти! І, звичайно, улюблені дітьми: величезні мильні бульбашки!
Світяться роботи-інопланетяни! Лазерне шоу! Справжній сніг! На вході дітей зустрічають гігантські Дід Мороз і Снігуронька
Маленькі глядачі беруть участь у казковому шоу завжди з радістю! А якщо тільки захочете, то після шоу теж обов'язково побуваєте у величезному мильному міхурі!

Від авторів:
Crazy Bubble Show - шоу мильних бульбашок, яке підкорило Чехію і Ізраїль, ОАЕ, Південну Корею і Німеччину, Туреччину і Україну!
У виставі беруть участь більше десяти артистів, кожен з яких чудово справляється зі своєю роллю. Інтерактивні ігри з дітьми під час вистави роблять маленьких глядачів повноцінними учасниками подій.
Ілюзії і трюки створюються з використанням сучасних технологій і обладнання: проекційні прилади, відеозображення і світлові системи.
Crazy Bubble Show - це шоу-програма для дітей, а також і для Вас, батьки! Мильні бульбашки - це красиво! Гігантські мильні бульбашки -гигантски красиво! Можна нескінченно дивитися на те, як горить вогонь, як тече вода і як народжуються мильні бульбашки! Дітей так вабить і зачаровує ця магія! Чарівні фарби і химерні форми мильних бульбашок зупиняють час! На наших шоу і дорослі стають дітьми. Нехай ненадовго, але це так здорово!
Рекомендовано дітям від 3-х років до 12 років.
Малюкам зростом до 1,20 м вхід безкоштовний у супроводі дорослого без надання окремого місця.

Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Легенда про сніг на планеті мильних бульбашок

Замовити та придбати електронні квитки на Легенда про сніг на планеті мильних бульбашок можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.