• Афіша
  • Легенда про сніг на планеті мильних бульбашок

Легенда про сніг на планеті мильних бульбашок

23.12.2018, нд 11:00
ще 1 подiй на інші дати ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис
Новорічна Вистава !
Снігова історія від Crazy Bubble Show "Легенда про сніг на планеті мильних бульбашок".

Булька і Буль-Булька живуть на планеті мильних бульбашок Обидві можуть порадувати дітей чудесами і показати їм як легко вони управляються з примхливої і тонкою натурою мильного міхура і навіть з безліччю бульбашок, і бульбашками - гігантами, На жаль, вони ніколи не бачили снігу і не знають що це таке, але їх один - юний чарівник допоможе їм і побачити сніг і навіть погратись сніжками.

Приходьте до нас на виставу і станьте учасником казки!
Нові костюми, нові фокуси і яскраві спецефекти! І, звичайно, улюблені дітьми: величезні мильні бульбашки!
Світяться роботи-інопланетяни! Лазерне шоу! Справжній сніг! На вході дітей зустрічають гігантські Дід Мороз і Снігуронька
Маленькі глядачі беруть участь у казковому шоу завжди з радістю! А якщо тільки захочете, то після шоу теж обов'язково побуваєте у величезному мильному міхурі!

Від авторів:
Crazy Bubble Show - шоу мильних бульбашок, яке підкорило Чехію і Ізраїль, ОАЕ, Південну Корею і Німеччину, Туреччину і Україну!
У виставі беруть участь більше десяти артистів, кожен з яких чудово справляється зі своєю роллю. Інтерактивні ігри з дітьми під час вистави роблять маленьких глядачів повноцінними учасниками подій.
Ілюзії і трюки створюються з використанням сучасних технологій і обладнання: проекційні прилади, відеозображення і світлові системи.
Crazy Bubble Show - це шоу-програма для дітей, а також і для Вас, батьки! Мильні бульбашки - це красиво! Гігантські мильні бульбашки -гигантски красиво! Можна нескінченно дивитися на те, як горить вогонь, як тече вода і як народжуються мильні бульбашки! Дітей так вабить і зачаровує ця магія! Чарівні фарби і химерні форми мильних бульбашок зупиняють час! На наших шоу і дорослі стають дітьми. Нехай ненадовго, але це так здорово!
Рекомендовано дітям від 3-х років до 12 років.
Малюкам зростом до 1,20 м вхід безкоштовний у супроводі дорослого без надання окремого місця.

Детальніше
Зображення

Легенда про сніг на планеті мильних бульбашок на інші дати (всього: 1)

Придбати квитки на Легенда про сніг на планеті мильних бульбашок

Замовити та придбати електронні квитки на Легенда про сніг на планеті мильних бульбашок можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.