• Афіша
  • Les meilleures chansons de Notre Dame de Paris

Les meilleures chansons de Notre Dame de Paris

14.02.2018, ср 19:00
ще 5 подiй на інші дати
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
400 - 1750 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
З 14 по 16 лютого 2018 року в Національному палаці мистецтв "Україна" пройде показ концерту-сенсації - Ле meilleures chansons de Notre Dame de Paris. 7 солістів, Великий симфонічний оркестр, хор і ритм-група - концерт обіцяє справжній шквал емоцій!

Скільки б разів цей великий мюзикл не ставилося, а кожен раз подія стає сенсацією! Такий феномен легендарного, приголомшливого і безсмертного Notre Dame de Paris. Ваша зустріч з мистецтвом, сила якого невимірна, відбудеться у Палаці Україна. Лютий буде пристрасним. Не пропустіть!

Ле meilleures chansons de Notre Dame de Paris - це тонни світла і звуку, більш 150 артистів, потужне співзвуччя скрипок і віолончелей і, звичайно, непереборна сила всепоглинаючої Любові. Мюзикл Нотр Дам де Парі - це духовний катарсис, це сповідь і вирок, це божевілля і захват... Продовжувати нескінченно - не має сенсу, потрібно тільки прийти і побачити, відчути, пережити і відчути особисто. Notre Dame de Paris - шедевр, який не терпить словесних описів. Будь-анонс, яким би пафосним він не був, не дозволить осягнути всієї сили великого твору!

На сьогоднішній день знаменитий мюзикл побачили вже понад 300 тисяч глядачів. Твір ставилося на 7 мовах і стало однією з найуспішніших світових постановок, отримавши законне місце в Книзі рекордів Гіннеса. І якщо ви ще не відчували тих «мурашок», які породжує Notre Dame de Paris, скоро можна буде все виправити!

Грандіозне шоу заснована на сюжеті знаменитого роману Віктора Гюго "Собор Паризької Богоматері".
Автор текстів - Люк Пламондон.
Композитор - Ріккардо Коччіанте.
Постановка - мовою оригіналу.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Les meilleures chansons de Notre Dame de Paris

Замовити та придбати електронні квитки на Les meilleures chansons de Notre Dame de Paris можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.