• Афіша
  • Les meilleures chansons de Notre Dame de Paris

Les meilleures chansons de Notre Dame de Paris

14.02.2019, чт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
200 - 1750 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Найочікуваніший концерт року!
Фантастичний подарунок до Дня всіх закоханих для всіх поціновувачів прекрасного та шанувальників яскравих шоу!

7 солістів, чиї голоси вже підкорили Україну. Великий симфонічний оркестр. Хор. Рок бенд.

В артистах глядач зможе впізнати героїв роману Віктора Гюго "Собор Паризької Богоматері", трагічної і водночас прекрасної історії красуні-циганки і трьох абсолютно по-різному закоханих у неї чоловіків.

Всі легендарні пісні виконуються французькою мовою.

Тексти - Люк Пламондон.
Музика  Ріккардо Коччіанте.

Чудові відгуки музичних критиків.
Звучання семи дивовижних голосів під надриви скрипок і плач віолончелей - справжній музичний вир, що змусить Вас заново пережити, знову повірити і вкотре закохатися у прекрасне, отримавши унікальну можливість емоційно очиститись та, забувши про всі негаразди, відчути неповторний смак легенди.

Понад 150 артистів на одній сцені та тони світлового і звукового обладнання, неймовірне шоу, свідком якого повинен стати кожен!

Красу і масштаб цього проекту, над створенням якого працювало більше 500 найкращих спеціалістів, неможливо передати словами, це треба бачити, чути, відчувати, опинитися в епіцентрі подій.

Концерт Кращі пісні Notre Dame de Paris - це духовний катарсис, сповідь і вирок, безумство і захват… емоції… справжні… неповторні!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Les meilleures chansons de Notre Dame de Paris

Замовити та придбати електронні квитки на Les meilleures chansons de Notre Dame de Paris можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.