Lord of the Dance

19.11.2019, вт 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис
Всесвітньо відома легенда Ірландії "Lord of the Dance" в Києві!! Неймовірне шоу "Небезпечні ігри" вже 19 листопада 2019 року у Палаці Україна!

Lord of the Dance - це ірландський танцювальний колектив, заснований більше 20-ти років тому хореографом Майкла Флетлі.

Феномен танцювального світу - шоу, яке поєднує в собі традиційну ірландську чечітку, живу музику, високі технології голограм, акробатику і дивовижні сценічні костюми! Нові танцювальні номери, упереміш з вже успішними і улюбленими номерами за участю молодих талантів хореографії, під незмінним керівництвом режисера і хореографа Майкла Флетлі і в супроводі незрівнянної музики від Жерара Фейхі!

"Lord of the Dance" став найуспішнішим танцювальним шоу, провівши аншлагові тури по Європі і США. DVD з його записом став "платиновим" в Ірландії, Великобританії та США, "золотим" в Канаді та Австралії; у загальній складності було продано більше 9 мільйонів копій.

Не пропустіть грандіозне повернення "Lord Of The Dance" у Київ! Грандіозний тур до двадцятиріччя!

Lord of the dance повертаються у Київ!

Нова версія знаменитого шоу в Києві 19 листопада 2017 року в рамках гастрольного туру в честь 20-річчя трупи. Шоу "Lord of the Dance" стала найвідомішою легендою Ірландії, вже класичним спектаклем, який і буде представлений в оновленому варіанті в рамках світового турне трупи.

Lord of the Dance - це ірландський танцювальний колектив, заснований хореографом Майкла Флетлі.

Вони змішують акробатику, живу музику і традиційну ірландську чечітку. "Lord of the Dance" - це філігранна точність стали вже класичними вистав з використанням нової сучасної музики, високих технологій для показу голограм, а також з використанням нової хореографії та сценічних костюмів.

Нове шоу на честь 20-річчя трупи включає в себе традиційні елементи колишніх успішних вже неодноразово обкатаних програм, а також нові танцювальні номери, з участю 30 молодих талановитих танцюристів. Режисером і хореографом нового шоу став сам Майкл Флетлі, засновник трупи.

Це шоу - сценічна битва скрипок, кордебалету, 3D-ефектів. "Lord of the Dance" — безупинно змінюється шоу. Те, що видається на сценах сьогодні, незважаючи на схожий сюжет, неможливо порівнювати з тим, що було 20 років тому, коли в балеті ще не застосовувалися голограми і 3D-екрани з високою роздільною здатністю, сучасні системи звуку та освітлення. Музика шоу - також нова, написана композитором Джерардом Фахі.

"Lord of the Dance" став найуспішнішим танцювальним шоу, провівши аншлагові тури по Європі і США. DVD з його записом став "платиновим" в Ірландії, Великобританії та США, "золотим" в Канаді та Австралії; у загальній складності було продано 9 мільйонів копій.

Не пропустіть грандіозне повернення "Lord Of The Dance" у Київ!

Ваше серце просто зобов'язана станцювати ірландську чечітку!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Lord of the Dance

Замовити та придбати електронні квитки на Lord of the Dance можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.