• Афіша
  • Lords of the Sound «Interstellar Concert» за участю Didier Marouani (Space)

Lords of the Sound «Interstellar Concert» за участю Didier Marouani (Space)

01.06.2019, сб 17:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
400 - 950 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
"Interstellar Concert" від Lords of the Sound. Додатковий концерт!

Оркестр Lords of the Sound запрошує у музичну подорож всесвітом у програмі Interstellar Concert! Міжзоряний вояж відбудеться 1 червня 2019 року о17:00 та 20:00 в театрі ім.І.Франка. Спеціальний гість - Didier Marouani (лідер гурту "Space").

Як звучить космос? Якою є музика того простору, де немає звуків? На це питання мають беззаперечну відповідь найкращі кінокомпозитори, що створили саундтреки до фільмів про освоєння людиною інших світів, зоряні польоти та неосяжний простір. Ці роботи об’єднані в єдиній програмі - Interstellar Concert.

І надійним провідником у міжпланетній саунд-екскурсії є ніхто інший, як славетний оркестр Lords of the Sound! Своїми вправними рухами на чолі з диригентом вони пронесуть вас скрізь музику таких кінокартин: Interstellar, Gravity, Star Wars, Doctor Who, The X-Files, Armageddon, Avatar, Men in Black, The Fifth Element, Back to the Future, Pacific Rim, 2001: A Space Odyssey, Guardians of the Galaxy.

А спеціальним гостем вечора стане Дідьє Маруані - беззмінний лідер культового гурту "Space"! Зірка світового масштабу, яка свого часу зробила прорив в електронній музиці!

Він став одним з перших представників цього жанру. Пісні Дідьє Маруані "A Symphonic Space Dream", "Magic Fly", "Let Me Know The Wonder", "Just Blue" та ін.. приносять задоволення вже третьому поколінню слухачів!

А 1-го червня до космічної енергетики легенди додасться симфонічне акомпанування Lords of the Sound! Ви почуєте хіти групи Space, які супроводжують вас з дитинства, у неповторному поєднанні електронної музики та оркестрового звучання.

На вас чекаємо по-справжньому космічний концерт із неземною музикою! Ці композиції відвернуть вас від усіх турбот буденного життя. Дозвольте собі вийти за грані звичайного й упірнути в безмежність музики 1 червня в театрі ім.І.Франка!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Lords of the Sound «Interstellar Concert» за участю Didier Marouani (Space)

Замовити та придбати електронні квитки на Lords of the Sound «Interstellar Concert» за участю Didier Marouani (Space) можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.