• Афіша
  • Lords of the Sound «Interstellar Concert» м.Полтава

Lords of the Sound «Interstellar Concert» м.Полтава

28.05.2019, вт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Опис
"Interstellar Concert" від Lords of the Sound.

Оркестр Lords of the Sound запрошує у музичну подорож всесвітом у програмі Interstellar Concert! Міжзоряний вояж відбудеться 28 травня 2019 року о 19:00 в театрі ім.Гоголя.

Як звучить космос? Якою є музика того простору, де немає звуків? На це питання мають беззаперечну відповідь найкращі кінокомпозитори, що створили саундтреки до фільмів про освоєння людиною інших світів, зоряні польоти та неосяжний простір. Ці роботи об’єднані в єдиній програмі - Interstellar Concert.

І надійним провідником у міжпланетній саунд-екскурсії є ніхто інший, як славетний оркестр Lords of the Sound! Своїми вправними рухами на чолі з диригентом вони пронесуть вас скрізь музику таких кінокартин: Interstellar, Gravity, Star Wars, Doctor Who, The X-Files, Armageddon, Avatar, Men in Black, The Fifth Element, Back to the Future, Pacific Rim, 2001: A Space Odyssey, Guardians of the Galaxy.

На Вас чекаємо по-справжньому космічний концерт із неземною музикою! Ці композиції відвернуть вас від усіх турбот буденного життя. Дозвольте собі вийти за грані звичайного й упірнути в безмежність музики 28 травня в театрі ім.Гоголя!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Lords of the Sound «Interstellar Concert» м.Полтава

Замовити та придбати електронні квитки на Lords of the Sound «Interstellar Concert» м.Полтава можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.