• Афіша
  • Lords of the Sound «Кінохіти: краще за 5 років» м.Чернігів

Lords of the Sound «Кінохіти: краще за 5 років» м.Чернігів

04.10.2019, пт 19:00
ще 3 подiй на інші дати
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
200 - 450 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
"Кінохіти: краще за 5 років" від Lords of the Sound.

4 жовтня 2019 року о 19:00 в Чернігівському театрі ім. Т.Г.Шевченка відбудеться ювілейний концерт від Lords of the Sound. Кінохіти: краще за 5 років!

Просто і змістовно називається нова концертна програма від сучасного оркестру Lords of the Sound. Адже Лорди святкують свої перші 5 років насиченого творчого шляху! І їм точно є, що святкувати. Адже проект став одним з найбільш затребуваних музичних колективів нашої країни, відіграючи численні концерти в Україні та за кордоном, співпрацюючи з артистами світової величини.

За цей час музиканти встигли проявити себе в абсолютно різних амплуа, подарувавши нам найрізноманітнішу музику. Вони стали першими впроваджувати запальний формат оркестрових концертів, відходячи від стереотипного академізму.

Та візитівкою майстерного колективу, їх відправною точкою є музика з кінофільмів. І цього разу для своїх дорогоцінних глядачів Лорди зібрали найтоповіші саундтреки! Це - кінохіти, які не мають терміну придатності, ставши класикою кінематографу:
Шерлок Холмс
Пірати Карибського моря
Реквієм за мрією
Кримінальне чтиво
Матриця
Роккі
Мулен Руж
Термінал
Гра Престолів
007
Майстер і Маргарита
Професіонал
Щелепи
Найвеличніший Шоумен та ін.
 
Концерти Lords of the Sound наповнені красою симфонічного звучання улюблених композицій, драйвом рок-гуртів, яскравими візуальними ефектами, потужними вокальними партіями солістів та хору, енергією та нестримним позитивом всього колективу!

Молоді, запальні, артистичні Lords of the Sound занурять вас у дійство та наситять вибуховими емоціями 4 жовтня 2019 року о 19:00 в Чернігівському театрі ім. Т.Г.Шевченка на концерті "Кінохіти: краще за 5 років"!

В концерті приймають участь музиканти оркестру Lords of the Sound.
Соліст: Ярослав Радіоненко.
Диригент: Віталій Саражинський та Шахрох Фатхізаде.
Продюсер: Андрій Новаторов.
Детальніше
Зображення

Lords of the Sound «Кінохіти: краще за 5 років» м.Чернігів на інші дати (всього: 3)

Придбати квитки на Lords of the Sound «Кінохіти: краще за 5 років» м.Чернігів

Замовити та придбати електронні квитки на Lords of the Sound «Кінохіти: краще за 5 років» м.Чернігів можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.