Lords of the Sound «Viking Music»

24.05.2017, ср 20:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
200 - 500 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
25 травня 2017 року о 20:00 в концертному клубі «Bel Etage» оркестр «Lords of the Sound» задовольнить потреби шанувальників історичної і міфологічної теми в кіно, серіалах і комп'ютерних іграх у новій програмі «Viking Music».

Міфологія, скандинавські мотиви і магічність сплітаються у героїчній, красивої музики у виконанні симфонічного оркестру «Lords of the Sound». Геймери, шанувальники історичних фільмів, шанувальники вікінгів і фентезі, «Viking Music» розбурхає вашу уяву за допомогою музичної зброї.

Тема Вікінгів є досить популярною в сучасних комп'ютерних іграх, кіно і серіалах. Але програма «Viking Music» об'єднує також у собі музику з близьких за жанром проектів:

- Vikings
- Warcraft
- Game of Thrones
- Відьмак
- World of Warcraft
- Skyrim
Assassin's Creed
- The 13th Warrior
- Lord of the Rings та багато інших.

Програма «Viking Music» містить епічну, виключно потужну музику. Купуйте квитки на концерт 25 травня в клубі «Bel Etage», а добірні саундтреки про волелюбних шукачів пригод і небезпечних подорожах надихнуть вас на подвиги, а також додадуть сил.

Диригенти: Віталій Саражинський і Віталій Фізер.
Продюсер: Андрій Новаторів.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Lords of the Sound «Viking Music»

Замовити та придбати електронні квитки на Lords of the Sound «Viking Music» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.