• Афіша
  • Lords of the Sound «Grand Christmas 2020». Святковий концерт!

Lords of the Sound «Grand Christmas 2020». Святковий концерт!

28.12.2019, сб 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис
Grand Christmas 2020 святковий концерт з Lords of the Sound!

28 грудня о 19:00 в Національному палаці мистецтв "Україна" різдвяно-новорічний концерт Grand Christmas 2020 від оркестру Lords of the Sound!
Новорічний настрій, дух Різдва, атмосфера любові та тепло сімейного кола огорнуть вас під найсвятковіші пісні та композиції у виконанні оркестру Lords of the Sound та запрошених гостей.

Ми всі так обожнюємо цей піднесений настрій, коли всім тілом усвідомлюєш красу миті, коли любов наповнює нас з середини та випромінюється всьому світові. І відтворити такий настрій під силу музиці! Музиці, в яку закладена гармонія Різдва, святість моменту, спокій серця та душі.

Ваші незабутні моменти у передноворічний вечір будуть створювати оркестр Lords of the Sound. Лорди даруватимуть живе звучання європейських різдвяних хітів та саундтреків до найулюбленіших новорічних фільмів.

Але і це ще не все! Організатори готують сюрпризи та цікаві елементи, про які дізнаються глядачі безпосередньо на концерті Grand Christmas від Lords of the Sound!
Ви сповна відчуєте україно-європейський колорит, сплетіння європейських традицій та краси української культури! Давайте підтримаємо традицію європейців відвідувати різдвяні концерти, щоб наповнитися казковими моментами!

Чудеса відбуваються з тими, хто вірить в них! То ж не відмовляйте собі хоча б на пару годин зануритися в музичне дійство Grand Christmas від Lords of the Sound, і заряд натхнення та духовної гармонії на весь наступний рік - забезпечено!

Оркестр Lords of the Sound що концерту закохує в себе все більшу кількість глядачів, формуючи аудиторію вірних фанатів. Відвідувачі називають їх "найпозитивнішим оркестром", відмічають неприховану щирість та харизматичність як музикантів, так і диригента Віталія Саражинського. А їх концерти наповнені шоу-складовими, гумором та теплим спілкуванням з глядачами.

Довірте свій вечір оркестру Lords of the Sound, приходьте з найближчими людьми і відчуйте єдність між собою та музикою особливого свята! Зіллємося разом з усією Європою в різдвяно-новорічному концерті 29 грудня в Палаці Україна!

Диригент: Віталій Саражинський.
Продюсер: Андрій Новаторов.

Тривалість програми 2,5 години з антрактом.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Lords of the Sound «Grand Christmas 2020». Святковий концерт!

Замовити та придбати електронні квитки на Lords of the Sound «Grand Christmas 2020». Святковий концерт! можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.