• Афіша
  • Lords of the Sound «Міжзоряний концерт»

Lords of the Sound «Міжзоряний концерт»

27.06.2017, вт 20:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
200 - 500 грн
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
«Interstellar Concert» від оркестру Lords of the Sound.

Оркестр Lords of the Sound запрошує у музичну подорож всесвітом. Міжзоряний вояж стартує 27 червня 2017 року о 20:00 у концертному клубі Bel Etage.

Як звучить космос? Якою є музика того простору, де немає звуків? На це питання мають беззаперечну відповідь найкращі кінокомпозитори, що створили саундтреки до фільмів про освоєння людиною інших світів, зоряні польоти та неосяжний простір. Ці роботи об’єднані в єдиній програмі - Interstellar Concert.

І надійним провідником у міжпланетній саунд-екскурсії  є ніхто інший, як славетний оркестр Lords of the Sound!  З-під їх вправних рухів корабель на чолі з диригентом пронесе вас скрізь музику таких кінокартин:
 - Interstellar
 - Gravity
 - Star Wars
 - Doctor Who
 - The X-Files
 - Armageddon
 - Avatar
 - Men in Black
 - The Fifth Element
 - Back to the Future
 - Pacific Rim
 - Star Trek
 - 2001: A Space Odyssey.

Ці композиції відвернуть вас від усіх турбот земного життя. Дозвольте собі вийти за грані буденного й упірнути в безмежність музики!

Ласкаво просимо на борт. Влаштовуйтеся зручніше, пристебніть ремені та вирушаймо разом з Lords of the Sound на Interstellar Concert 27 червня в Bel Etage.

Диригенти: Віталій Фізер та Віталій Саражинський.
Продюсер: Андрій Новаторов.

Організатор залишає за собою право вносити зміни в програму.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Lords of the Sound «Міжзоряний концерт»

Замовити та придбати електронні квитки на Lords of the Sound «Міжзоряний концерт» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.