Кохання зітхання

06.04.2019, сб 19:00
ще 1 подiй на інші дати
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
200 - 390 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Українська Роксолана, Народна артистка України Ольга Сумська разом з Народним артистом України Влодимиром Гарянским постануть у незвичних для глядачів образах.

Комедія "Кохання - зітхання", за мотивами п'єси "Виконавець бажань".

Спектакль поставлений за п'єсою "Виконавець бажань" Андрія Курейчика - наймолодшого і самого скандального білоруського драматурга, автора сценарію резонансного фільму "Кохання - зітхання". Знайомий сюжет, відомі і всіма улюблені артисти - це стовідсотковий успіх. Оригінальне виконання ролей, колючі жарти, искрометныq гумор - принесе глядачам величезне задоволення і почуті фрази неодмінно стануть крилатими.

Сюжет вистави простий, простий, що дає можливість глядачеві просто розслабитися, поринути у світ подій, що відбуваються на сцені. Герої вистави "Любов - морква" прокинулися одного разу вранці і в буквальному сенсі слова, відчули себе не у своїй "шкірі". Відчувши ці зміни сповна, герої передають всі принади, комічність і філософію ситуації. Історія замішана на відносинах подружньої пари, у якої вже є прожиті спільні роки, але яку все ще попереду, коли криза середнього віку вже починає давати про себе знати, але коли ще можна все повернути назад.

Тривалість вистави 1 година 40 хв.
Вистава йде російською мовою.

У ролях:
Народний артист України Володимир Горянський
Народна артистка України Ольга Сумська
Віталій Борисюк
Валентина Сергєєва.
Детальніше
Зображення

Кохання зітхання на інші дати (всього: 1)

Придбати квитки на Кохання зітхання

Замовити та придбати електронні квитки на Кохання зітхання можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.