Кохання зітхання

16.11.2019, сб 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
250 - 450 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Українська Роксолана, Народна артистка України Ольга Сумська разом з Народним артистом України Влодимиром Гарянским постануть у незвичних для глядачів образах.

Комедія "Кохання - зітхання", за мотивами п'єси "Виконавець бажань".

Спектакль поставлений за п'єсою "Виконавець бажань" Андрія Курейчика - наймолодшого і самого скандального білоруського драматурга, автора сценарію резонансного фільму "Кохання - зітхання". Знайомий сюжет, відомі і всіма улюблені артисти - це стовідсотковий успіх. Оригінальне виконання ролей, колючі жарти, искрометныq гумор - принесе глядачам величезне задоволення і почуті фрази неодмінно стануть крилатими.

Сюжет вистави простий, простий, що дає можливість глядачеві просто розслабитися, поринути у світ подій, що відбуваються на сцені. Герої вистави "Любов - морква" прокинулися одного разу вранці і в буквальному сенсі слова, відчули себе не у своїй "шкірі". Відчувши ці зміни сповна, герої передають всі принади, комічність і філософію ситуації. Історія замішана на відносинах подружньої пари, у якої вже є прожиті спільні роки, але яку все ще попереду, коли криза середнього віку вже починає давати про себе знати, але коли ще можна все повернути назад.

Тривалість вистави 1 година 40 хв.
Вистава йде російською мовою.

У ролях:
Народний артист України Володимир Горянський
Народна артистка України Ольга Сумська
Віталій Борисюк
Валентина Сергєєва.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Кохання зітхання

Замовити та придбати електронні квитки на Кохання зітхання можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.