Любов без правил

21.03.2019, чт 19:30
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Опис
21 березня о 19:30 , театр Візаві представляє комедію Тамари Морозової "Любов без правил".
 
Любов і пригоди! Саме це робить наше життя цікавою і незабутньою. На які авантюри здатна жінка, щоб знайти любов? Де шукати єдину або єдиного в сучасному вирі високих технологій і в вирі пристрастей?

Шановні колеги! На найближчому корпоративі придивіться уважно до молодого красунчику з акуратною борідкою. Раптом це не чоловік, і навіть не гей, а гарненька дівчина. Але що вона робить вночі в кабінеті Боса? І навіщо напиватися до чортиків? І коли врешті-решт "Ганнуся купить кульки"? Любовні ігри для дорослих і відчайдушних закоханих. Романтична комедія. Велика кількість сміху і гумору з фантастичним голлівудським фіналом!

Театр Візаві завжди пропонує глядачеві емоційне меню. Регіт і сльози гарантовані. На сцені діють справжні "живі" люди, яким не чужі пристрасть, ненависть, прив'язаність і емоційні зриви... І, разом з тим, вони галантні і ранимі, милі та зворушливі у своєму прагненні знайти просте людське щастя і любов.
У виставі зайняті актори кіно і телесеріалах. Ви, звичайно, без праці пізнаєте їх.

Але що вони витворяють на сцені?! - такого навіть у кіно не дозволяють. Дві години гарного гумору, легкого флірту і пристрасною, відчайдушної і всеосяжної любові!!!

Детальніше

Придбати квитки на Любов без правил

Замовити та придбати електронні квитки на Любов без правил можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.