Майкл Джира (Swans)

31.10.2019, чт 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Мiсце:
Квитки:
780 - 2190 грн
Категорія:
Хеш теги:
ПРИДБАТИ КВИТОК
Поділитися
Опис
У Київ їде Майкл Джира (Swans) з сольним концертом!

Майкл Джира - одне з найгучніших імен в музиці, не тільки в переносному сенсі, але і в прямому - його група Swans справедливо вважається чи не найгучнішою в світі. Однак на цей раз ми почуємо Майкла зовсім іншим – на сцені буде тільки він і гітара, а концерт відбудеться 31 жовтня в київському Caribbean Club. Це вже не перший тур Майкла як сольного артиста. Однак акустичні концерти для нього досі є кожен раз новим досвідом.

"Сидіти ж на сцені з шматком мертвого дерева з проводами і чути власний голос - це складне завдання, яке я поставив перед собою багато років тому, намагаючись оволодіти саму суть, що проходить через музику, її найпростіші значення. Здається, у мене почало непогано виходити. Я граю на гітарі по-своєму. Я так і не навчився грати на гітарі так, як прийнято, і навіть не збираюся. З таким же успіхом я міг би просто стукати каменем об камінь. Це так само є контекстом для голосу і слів, і так само, як в музиці Swans, коли всі елементи (відомі і неосяжні) об'єднаються, це може призвести до чогось за своїми межами, а я з задоволенням подорожую туди: куди-небудь. Сподіваюся, ми там побачимося", - говорить Майкл Джира.

У програмі - сольне виконання пісень Swans і Angels of Light, за словами оригінального учасника Swans Нормана Вестберга, в дусі "готичного Джонні Кеша". До речі, саме Норман Вестберг і його гітара з кінематографічної інструментальної програмою стануть спеціальними гостями концерту.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Майкл Джира (Swans)

Замовити та придбати електронні квитки на Майкл Джира (Swans) можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.