• Афіша
  • Маленькі люди на великому ліжку

Маленькі люди на великому ліжку

14.03.2019, чт 19:30
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Опис
14 березня на сцені київської консерваторії ретро-комедія "Маленькі люди на великій ліжка".

Захоплююча ексцентрична ретро-комедія в одній дії. Джаз, чарльстон, відеопроекція, танці та костюми початку епохи...

Лондон. Початок століття. Місто незмінних традицій. А деякі старі звичаї не втратили значення і досі. Так, наприклад, будь-яка подружня пара, яка прожила разом чотири роки і, не має дітей, має право за певну оплату запросити Державного чоловіка для надання практичної допомоги у настільки важкому і делікатному справі.

Якась пані Дороті Кембл, до речі, вельми богобоязненнная особа, зі страхом і смиренням очікувала Державного мужа. Її чоловік містер Кембл, втративши остаточну надію побачити спадкоємця, рішуче запропонував дружині викликати додому Державного мужа. В цей же час відомий англійський фотограф Девід Лінч отримав чергове замовлення: створення численних фотографій на дому. Його чекає Барбара. Вона володіє єдиною пристрастю: любить фотографуватися.

І, як ви розумієте, наші герої переплутали квартири. Державний муж прийшов до любительці фотографуватися, а Фотограф - до жінки, яка чекає на Державного мужа.

Захоплююча ексцентрична ретро-комедія в одній дії. Джаз, чарльстон, відеопроекція, танці та костюми початку епохи...
Детальніше

Придбати квитки на Маленькі люди на великому ліжку

Замовити та придбати електронні квитки на Маленькі люди на великому ліжку можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.