Маленький принц

08.02.2020, сб 18:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис
Найочікуваніша прем'єра року!
- Унікальний спектакль світового рівня;
- Неонові костюми сценічні ходи від кращих художників країни;
- Вечір, який відкриє вам завісу між темрявою і світлом;
- Контраст, який надихне;
- І все це - на першій театральній сцені країни - МЦКМ "Жовтневий палац".

Вперше в Україні - світлове шоу-вистава за мотивами повісті А. де Сент-Екзюпері "Маленький принц"!

Ми створили неповторний мікс пристрасті і мудрості, любові і вічності, темряви і світла. У нашій виставі прекрасна історія, знайома кожному з дитинства, заграє чарівними фарбами, завдяки новій інтерпретації, впровадження класичної та сучасної хореографії, неоновим костюмах і лазерним декораціям. Абсолютно унікальна комбінація елементів, симбіоз балету і різних танцювальних стилів, повітряної гімнастики і акробатики. Додайте сюди кожну мудрість Маленького принца, лазерне шоу і віртуозну гру акторів.

Sherliz_theater не вміє інакше.

Ви не можете уявити, як таке можливо?

Еклектика - відмінна риса стилю Sherliz_theater. Це, як і багато іншого, робить вистави театру популярними і затребуваними, ми отримуємо найвищу оцінку глядацьких симпатій.

Ви дитина? А, може, ще так? А, можливо, й ні? Але ж всі дорослі колись були дітьми, тільки мало хто з них про це пам'ятає. Готові побачити диво на власні очі? Розділіть неймовірні емоції з нами!

Тривалість шоу: 1 годину 20 хв з антрактом

Живий звук.
Детальніше

Придбати квитки на Маленький принц

Замовити та придбати електронні квитки на Маленький принц можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.