ManSound Різдвяний

16.01.2019, ср 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Опис

У середу, 16 січня 2019 р. о 19:00, українська група «Mansound» запрошує Вас у великий зал Національної музичної Академії на Різдвяний концерт. Вже багато років поспіль ці виступи вокального ансамблю» стають одним з найяскравіших подій січневих свят і проходять з незмінними аншлагами.

Шість чудових чоловічих голосів - тенори Володимир Сухін, Вілен Кільченко, Юрій Роменський, Артем Банар, баритон Михайло Вандаловський і бас Рубен Толмачов - привітають своїх шанувальників колядками з різних країн світу, українськими щедрівками, псалмами та іншими різдвяними хітами.

Відвідування Різдвяного концерту гурту «Mansound» стане найкращим подарунком до свят для вас, ваших близьких та знайомих. Завдяки таланту і майстерності вокалістів кожне Різдво набуває особливого музичного звучання – ці пісні дають незвичайний духовний підйом, потік енергії і створюють святкову атмосферу на цілий рік.

ManSound - український вокальний бренд, який відомий своїм фірмовим а-крапельним звучанням на весь світ! «Вокальний оркестр» ManSound нещодавно відзначив 20-річчя грандіозним туром, організованим компанією «Квартал-Концерт». Золотий фонд величезного репертуару вокалістів - аранжування кращої музики в різних стилях і жанрах, від Баха до Стіві Уандера, від українських народних пісень і знаменитих «спірічуелс» - до джазових стандартів. Вокальний колектив виступив більш ніж на 70 фестивалях світу, кожен з десяти альбомів ManSound був номінований на всесвітній «а-капельний Оскар» - Contemporary A Cappella Recording Awards (CARAS).

Вперше в Києві в складі ManSound заспіває тенор Артем Банар.

Детальніше
Зображення

Придбати квитки на ManSound Різдвяний

Замовити та придбати електронні квитки на ManSound Різдвяний можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.