Marilyn Manson

02.08.2017, ср 20:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
750 - 1740 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Зустрічайте: 2 серпня 2017 року у Палаці Спорту - великий і жахливий, король нео-гротеску і шок-рока - Marilyn Manson!

Перший приїзд американської групи в Україну відбувся у 2012 році. Цього разу Мерилін Менсон привезе до Києва свій новий альбом «Say10», реліз якого запланований на 14 лютого 2017. Робота над десятим студійником почалася в 2015. За словами автора, нові композиції не схожі на контент «The Pale Emperor».
 
Ті, хто чули перші роботи «Say10», відзначили певне схожість з деякими хітовими композиціями «Antichrist Superstar» і «Mechanical Animals». Але при цьому чітко спостерігається новий підхід. Менсон назвав альбом «самої тематичної і складною річчю» з того, що коли-небудь було ним створено.
 
Мерилін Менсон є одним з найбільш містичних персонажів світової сцени!

Його концерти наповнені шаленою енергетикою і завжди являють собою епатажні шоу з непередбачуваним сюжетом!
 
Сьогодні в арсеналі - 9 студійних альбомів, 2 EP! З них 4 альбому стали мультиплатиновими, 5 - золотими. У рейтингу 100 Greatest Artists of Hard Rock Marilyn Manson зайняв 78-е місце за версією VH1. У світі було продано більше 65 мільйонів платівок і отримано десятки нагород престижних музичних премій. Музика Мерилін Менсон - це індастріал, глем-рок, хардкор, хеві-метал, панк-рок і елементи інших стилів і напрямків.
 
Музика Marilyn Manson звучить у безлічі відомих фільмів: «Джон Двк», «Час відьом», «Обитель зла», «Нестримні» та ін. Приготуйтеся до самого жаркого вечора року!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Marilyn Manson

Замовити та придбати електронні квитки на Marilyn Manson можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.