Машина Времени

05.12.2019, чт 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис
Тур "50 років "Машині Часу" - В Україні!

Нам здається, що вони були завжди. Ми просто пам'ятаємо їх стільки ж, скільки пам'ятаємо себе. Тому деколи приймаємо їх як належне.

А адже насправді це - чудо.

Багато ви знаєте груп, які існують п'ятдесят років? Люди не завжди стільки живуть...

Причому це чесний "полтинник". Тобто не той випадок, коли музиканти проблистали кілька років у сімдесяті і потім довгі роки знати один одного не хотіли, але під ювілей зібралися, щоб зрубати по-легкому - ні, всі ці п'ятдесят років пройшли в постійних концертах і записах. Без перерв і сходів-розвалів.

Причому це творчий "полтинник". Тобто не той випадок, коли, побачивши ім'я на афіші, люди перепитують "а що, вони ще живі?" Одного разу вийшовши на перший план, група нікуди з нього не йшла, в 2014 році про них було не менше розмов, ніж в 1974 і 1984. У їх постійній концертній програмі пісні з 1976 сусідять з піснями з 2016 - і публіка хором співає ті і інші. А часом сет-лист забирається і в більш глибоку стародавність - і там теж виявляються свої хіти.

Причому це дійсно група - а не лідер плюс статисти. Вся трійка - Андрій Макаревич, Олександр Кутіков, Валерій Єфремов - не розлучається вже сорок років (другий взагалі вперше прийшов у 1971, але до 1979 кілька разів йшов і повертався). Разом з ними на сцену виходять Ігор Хомич (гітара), Олександр Льовочкін (клавішні, бек-вокал) і Олександр Дітковський (труба, тамбурин, бек-вокал). Але і більшість колишніх учасників - не випадкові фігури, мелькнувшие в історії колективу на рік-два, а повноправні співавтори легенди, яскраві особистості, які приходили в команду всерйоз і надовго і залишили величезний слід.

Так, це трошки схоже на мильну оперу, але вона і не може будуватися навколо одного персонажа, в ній завжди є кілька сходяться і розходяться сюжетних ліній.

Це "Машина Часу".

І зараз в її історії починається нова глава.

Весь ювілейний рік проходить в гастрольному турі, найамбітнішу в історії групи. Пригадуються вісімдесяті, коли команда давала по двісті концертів у рік. Або кінець дев'яностих з навколосвітньою туром на честь тридцятиріччя... Зараз планується дещо ще більш грандіозне. З концертами не тільки по Європі - але з виступами на п'яти (а то й більше!) континентах. І вже зараз зрозуміло, що поїздка розтягнеться до кінця 2020.

І, звичайно, особливе місце в турі займає Україна. "Машина" вперше приїхала сюди на початку 80х - і з тих пір, здається, не було й року, коли музиканти не виступали тут всі разом або з сольними проектами. Енергія української публіки, її любов і душевна щедрість - це те, заради чого хочеться приїжджати знову і знову! І в 2019 році група знову знайде, чим вас здивувати і порадувати.

Українське крило ювілейного туру "Машини Часу" включає в себе... концертів:

Зі сцени лунатимуть пісні всіх часів - з початку 70х до кінця 2010х.

І ті, які прописані у нас в ДНК.

І ті, яких музиканти ще не написали, а ми ще не чули.

До зустрічі.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Машина Времени

Замовити та придбати електронні квитки на Машина Времени можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.