• Афіша
  • «Мрійники» світловий сімейний HI-Tech спектакль

«Мрійники» світловий сімейний HI-Tech спектакль

22.10.2017, нд 14:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
200 - 350 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
22 жовтня 2017 року на сцені НПМ «Україна» (малий зал) світловий сімейний спектакль "Мрійники" - це єдиний в Європі світловий спектакль в комп'ютерних костюмах. Зверне увагу і дітей і дорослих. По закінченню вистави - фото зі світловими героями на пам'ять.

На виставі ваша дитина дізнається, з яких деталей складається Механізм Мрії! Діти з головним героєм Звичайним Ніхто зберуть всі складові Механізму Мрії і відкриють секрет, в тому, що головне не талант, а дії кожен день по напрямку до Мрії, віра в себе і бажання нести користь іншим людям! На 2017 рік такі спектаклі можна відвідати тільки в Америці. Команда Ismenlight вже другий рік радує дорослих і дітей своїми світловими спектаклями в Києві, Одесі та в Кишиневі, Польщі. Ми, команда світлового шоу Ismenlight - справжні мрійники, і ми віримо, в те, що настала пора інноваційних вистав для всієї родини!

Всі види світлового шоу в одному спектаклі - кожен номер викликає масу захоплення у дітей і це абсолютно безпечно. Та, що танцює світлова непросто картина, неонові чоловічки, світлові звірі, неонове шоу мильних бульбашок!

Дітям до 6 років безкоштовно, але не рекомендуємо. Фото з неоновими героями безкоштовно.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на «Мрійники» світловий сімейний HI-Tech спектакль

Замовити та придбати електронні квитки на «Мрійники» світловий сімейний HI-Tech спектакль можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.