Medea/Media

23.05.2017, вт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
150 - 500 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
За численними проханнями глядачів, метатеатральное шоу "Medea/Media", засноване на трагедії Евріпіда "Медея",відбудеться 23 травня 2017 року на сцені Freedom Event Hall.
 
"Medea/Media" обіцяє стати одним з найбільш видовищних і знакових театральних прем'єр 2017 року.
 
Чудовий акторський ансамбльизвестных українських зірок театру і кіно, захоплюючий сюжет, несподіваний розвиток подій на майданчику і парадоксальність режисерських рішень стирають межі між вигадкою і реальністю, між глядачем і актором. Спектакль про страшною силою сучасного світу і безсиллі нинішнього людини, оточеного безліччю спокус, серед яких він намагається визначити межі власної жорстокості і байдужості.
За словами режисера Олега Ліпцина, шоу присвячене сучасному художньому осмисленню суті відбуваються в Україні громадських і духовних процесів.
 
У метатеатральном поданні об'єднані драматична, візуально-кліпова, соціально-політична, музична і комедійно-пародійна складові - з метою формування нового для України формату (метатеатр) театральних вистав, в яких класичні традиції і глибокий зміст поєднуються з сучасною видовищністю і развлекательностью.
 
Не пропустіть! 23 травня у Freedom Event Hall шоу "Medea/Media" за участю відомих українських зірок театру і кіно.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Medea/Media

Замовити та придбати електронні квитки на Medea/Media можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.