Men in Motion

28.04.2018, сб 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
200 - 3500 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
28 квітня, в Національній опері України, вже в третій раз буде представлений проект "Men in Motion", в якому візьмуть участь зірки світового балету. В цьому році до танцівників, які вже стали улюбленцями українського глядача, приєднаються Алесандро Стаяно - ключова фігура одного з найстаріших театрів Італії "Сан-Карло" в Неаполі та Денис Черевичко - прем'єр віденського Штатс балету.

Також, на київській сцені виступить соліст Норвезького національного балету Даніел Проіетто, прем'єр берлінського Штатс балету Маріан Уолтер, Наталя Лазебнікова, прима-балерина Національної опери України та продюсер проекту - Іван Путров.

"Після того, як "Men in Motion" із захопленням прийняли в Києві, я надихнувся продовжувати розповідь про ретроспективу чоловічого танцю. У весняний проект увійдуть кращі номери попередніх програм, а також відбудеться прем'єра тих постановок, які я вперше представив минулої осені лондонській публіці. Проект "Men in Motion” не закінчена новела, оскільки 100 років чоловічого танцю - це настільки широка та захоплююча тема, яку хочеться розкривати глядачеві безкінечно!", - розповів Іван Путров.

Нагадаємо, прем'єра "Men in Motion" відбулася п'ять років тому в знаменитому лондонському театрі Sadler's Wells і мала приголомшливий успіх у Великобританії та інших країнах світу. Проект розкриває роль чоловіка в розвитку танцю з початку минулого століття до сьогодення і створений на честь великих танцівників: Ніжинського, Нуреєва, Баришнікова, Васильєва, Дауелла. Ідейним натхненником "Men in Motion" є прем'єр лондонського Королівського балету і заслужений артист України - Іван Путров.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Men in Motion

Замовити та придбати електронні квитки на Men in Motion можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.