Мельница

25.03.2018, нд 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
290 - 1490 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Млин 36, 6 - ідеальне кількість для драйву, задоволення, ліричності, а також камерності і єднання з залом. Про що йдеться? Ні, панове, не про градусах, а про...струнах.

Струнах арфи Наталії О Ший, струнах гітари Сергія Вишнякова та струнах серця численних слухачів, тепло прийняли нове звучання улюблених пісень... Але давайте про все по порядку.

25 березня в залі Київської Консерваторії (Національної музичної академії ім. П. І. Чайковського) найвідоміша в країнах Східної Європи фолк-рок група "Млин" зіграє акустичну програму з незвичайною назвою "36'6". Ця програма - плід спільної творчості Хелависы (сценічний псевдонім лідера групи, вокалістки і автора пісень Наталії О Ший) і Сергія Вишнякова - гітариста і співавтором багатьох композицій. За словами Наталії, проект з "цифровим" назвою народився в результаті численних виступів на радіо, телепрограмах, квартирниках та інших заходах, де необхідний камерний формат. Об'єднавши свої інструменти (Наталія грає на арфі) та голосу артисти створили надзвичайно гармонійний, витончений і, мабуть, навіть алхімічний дует (мимоволі згадується назва попередньої платівки групи). Секрет "зілля" такий: зібрати воєдино "млинові" хіти і перлини сольної творчості, додати інтриги новими піснями, приправити виступ магією жіночо-чоловічого дуету, прикрасити чарами образів і, звичайно ж, взяти за основу красу голосу і майстерність гри кожного з учасників цього тандему. Назва програмі, як ви вже могли здогадатися, дали в честь кількості струн у арфи і гітари...
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Мельница

Замовити та придбати електронні квитки на Мельница можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.