Мельница

27.10.2018, сб 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
290 - 1490 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Восени група "Млин" представить нову концертну програму "Альхимейра. Краще".

Це завершальний акорд історії, в якій група "Млин" жила без малого останні п'ять років. У новому шоу буде зосереджено все найкраще зі світу всесвіту "Альхимейра". У програму "Альхимейра. Краще" увійшли найулюбленіші слухачами пісні і найвідоміші хіти групи.

"Цією програмою група закриває чергову масштабну сторінку своєї історії і відкриває нову - підготовку до ювілею. Аудиторію чекає ретельне вивірена музична драматургія, потужний звук, фантастичний світ, а саме головне - незмінна любов, з якою ми віддаємося своєї творчості і якої без залишку ділимося з шанувальниками", - говорить Хелавіса.

"Млин" - російська фолк-рок-група з Москви, грає акустичну і электроакустическую музику. Інструменти: ірландська арфа, флейта та інші духові, акустична гітара, електрогітара, барабани, бас-гітара.

Музичний напрям, в якому працює група, прийнято відносити до фолк-року, проте в числі творчих орієнтирів музикантів незмінно виявляються: Led Zeppelin, Pink Floyd, U2 та інші.

У своїх піснях основний автор групи, Наталя О Ший, лінгвіст за освітою, спирається на широку палітру образів всієї індоєвропейської міфології та традиції класичної російської поезії.

Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Мельница

Замовити та придбати електронні квитки на Мельница можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.