Метод

28.05.2019, вт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
250 - 1000 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Вистава "Метод" режисера Віталя Кравченко, поставлений в Гомельському міському молодіжному театрі (Білорусь) - лауреат Національної театральної премії-2018" і ряду нагород на міжнародних театральних фестивалях.

Гучна п'єса "Метод Гренхольм" каталонського драматурга Жорді Гальсерана є театральним хітом в більш ніж 40 країнах світу.

Процес пошуку роботи - відчутний стрес для людини. А коли на кону керівна посада в міжнародній корпорації - це вже стає серйозним випробуванням на людяність.

Вистава "Метод" - психологічний експеримент, що демонструє, на що кожен з нас готовий піти заради досягнення успіху, слави, грошей.

Це безжалісна гра, в ході якої чотири претенденти повинні не просто переграти один одного, але психологічно знищити суперника. Співбесіду без правил - інноваційний "метод Гренхольм", де кожна наступна завдання складніше попередньої. Запрошуємо поринути в атмосферу інтелектуального трилера, з іронією і сарказмом відчути культуру сучасних корпорацій.

Тривалість: 1 година 40 хвилин без антракту.

Режисер-постановник - Віталь Кравченко.
Сценографія та костюми - Христина Баранова.

Гастролі Гомельського міського молодіжного театру в Україні пройдуть:
28 травня 2019 - Київ, Національна музична академія України імені П. І. Чайковського.
30 травня 2019 - Одеса, Одеський академічний російський драматичний театр.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Метод

Замовити та придбати електронні квитки на Метод можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.