Михайло Жванецький

01.11.2019, пт 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис
Блискучий і неповторний одесит, справжній сатирик-інтелектуал Михайло Жванецький приїжджає до Києва з авторським вечором, який відбудеться 1 листопада 2019 року в залі МЦКіІ (Жовтневий палац) в 19:00. Справжній віртуоз слова М. Жванецький порадує свіжими жартами, іскрометним гумором, презентує нові сатиричні образи і підкорить глядачів своєю унікальною манерою триматися на сцені.

Михайло Жванецький, на сьогодні, реалізує себе не лише як сатирик і художній керівник Московського театру мініатюр, але і як автор книг: "Зустрічі на вулицях", "Рік за два", "Моя Одеса", "Жінки", "Одеські дачі", п'ятитомник Зібрання творів. Його творчому завзяттю можна тільки щиро позаздрити! Та і зрозуміло, адже навкруги стільки благодатного матеріалу для нових жартів!

Майстер слова залишається все так само молодий душею, і він зовсім не збирається брати паузу. Напевно, саме тому, до армії його прихильників з кожним роком приєднується все більше молодих людей.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Михайло Жванецький

Замовити та придбати електронні квитки на Михайло Жванецький можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.