Монологи вагіни

11.10.2019, пт 19:30
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
190 - 450 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Монологи Vagini.
Вистава-епатаж.

Сценографія - Гінтарас Макарявичюс.
Костюми - Лілія Киселенко.

Режисер Джуліано ді Капуа - швейцарський італієць з петербурзької пропискою - у співдружності з модельєром Лілією Киселенко створив своє прочитання великого театрального тексту, якому аплодували світові столиці від Лондона до Нью-Йорка.

П'єса Ів Инслер - продукт переробки понад двохсот інтерв'ю. Правда-матка виливається бурхливим потоком одкровень на слизьку тему. Але авторська воля прокладає жорстке русло для цих селевих вод розчулення і відчаю, переносячи "Монологи вагіни" з гетто психології і гінекології в Аркадію чистого мистецтва, не замутненного оскаженілим фемінізмом. І тому в західних постановках блищали Вайнона Райдер, Інгеборге Дапкунайте, Сельма Хейек, Вупі Голдберг, Гленн Клоз і Сьюзен Сарандон.

Байдужих немає. Будь-який глядач або сам є володарем «мовця органу», або стикався з ним не раз.

У "Монологах вагіни" зі строгим витонченістю викладають заповітне блискучі актриси: Марина П.сорокіна, Ілона Маркарова, Наталія Парашкина, Олена Ліпєц і Наталія Кудрявцева. Ветерани сцени і молоді зірки чудово справляються з непростим завданням. Сором'язливість поступається місце правди, яка смішить, засмучує, шокує, зачіпає, і, в кінцевому підсумку, відмінно розважає.

Якщо ви не бачили "Монологи вагіни" - обов'язково сходіть. Не бачити їх хоч раз - кричуще несучасно!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Монологи вагіни

Замовити та придбати електронні квитки на Монологи вагіни можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.