Musical stories of Love

14.02.2018, ср 19:00
ще 2 подiй на інші дати
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
175 - 450 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Musical stories of Love.

Рояль - Павло Ігнатьєв.
Вокал - Катико Пурцеладзе.
Водна живопис - Ангеліна Золота.

Ексклюзивний концерт до Дня Закоханих!

Концерт відомого піаніста і композитора Павла Ігнатьєва з співачкою і актрисою Катико Пурцеладзе - це проникливі і ніжні джазові та авторські композиції, чарівні і чарівні звуки фортепіано, кращі світові джазові твори з репертуару Рея Чарльза, Френка Сінатри, Елли Фітцджеральд, Сари Он, Луї Армстронга. Кожну мить концерту пронизане любов'ю та щирістю у виконанні і відображенні дуету з люблячих сердець.

Чарівним доповненням музичного вечора стане художня водна анімація у виконанні Ангеліни Золотий! Унікальна техніка Ебру - це стародавнє мистецтво живопису по воді. Мозаїка танцюючих фарб здивує навіть самого вибагливого глядача! Яскрава атмосфера кольору і зачаровують водні візерунки подарують вам незабутню палітру відчуттів. На ваших очах оживуть самі романтичні картини!

Концерт стане незабутнім подарунком для Вашої другої половинки до Дня Всіх Закоханих, а спільний святковий вечір надовго залишиться у Вашій пам'яті.
Детальніше
Зображення

Musical stories of Love на інші дати (всього: 2)

14.02.2019, чт 19:00
200 - 650 грн
08.03.2019, пт 19:00
200 - 450 грн

Придбати квитки на Musical stories of Love

Замовити та придбати електронні квитки на Musical stories of Love можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.