Чоловік нарозхват

17.02.2019, нд 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Опис
Антон Лірник! Сергій Писаренко! Євген Нікішин!
А так само вперше!
Найсексуальніша дівчина України, солістка групи NikitA Даша Астаф'єва.
У скандальної комедії "Чоловік нарозхват"!!!

Режисер: Олександр Горбань.
Продюсер: Віталій Гершенков.

Коли люди потрапляють у ситуацію любовного трикутника, їх фантазія творить чудеса.

Безглузді відмовки, курйози і ситуації, комізм яких захоплює - ось що пропонує глядачеві виставу "Чоловік нарозхват"!

Вистава "Чоловік нарозхват" - це вдала проекція життя, дивовижні перипетії якої близькі багатьом з нас. Принаймні спостерігати за тими, хто намагається всидіти одразу на двох стільцях, - заняття цікаве. Особливо, коли ці хтось- чоловіки із синдромом Казанови!

Сюжет: в центрі історії - мила Поліна, яка, як і багато хто з нас мріє жити довго і щасливо в замку прекрасного принца. Ідеал її чоловіка - добрий, рішучий, щедрий, обожнює свою обраницю, сильна людина. І ось Він з'являється на горизонті. Думаєте, стандартна зав'язка жіночого роману? Аж ніяк! Вистава "Чоловік нарозхват" - це дещо інша історія.

Стосунки у новоспеченої пари розвивають стрімко, і багатий шанувальник запрошує Поліну насолодитися романтичною проведенням часу в місті кохання - Парижі. Здавалося б, про що ще мріяти. Але наш герой опиняється... Одружений!

Що робити? Негайно кинути негідника і продовжити пошуки другої половинки, того, хто призначено долею? Змиритися з роллю коханки і просто отримувати задоволення від життя? Бути хитрішими: провести з ним вечора повні розкоші, побачити Францію і, повернувшись додому, несподівано загубитися в натовпі? Ні, героїня вистави "Чоловік нарозхват" вирішує помститися.

Але замість того, щоб поставити крапку у відносини, розповівши дружині пікантні подробиці спільної поїздки, Поліна стає винуватицею цілого виру непередбачуваних подій...

Хочете дізнатися, що трапиться з героями?
Тоді встигніть придбати квитки на виставу «Чоловік нарозхват»!
Вибух емоції і заряд гарного настрою забезпечені! Подаруйте собі яскравий вечір гумору!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Чоловік нарозхват

Замовити та придбати електронні квитки на Чоловік нарозхват можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.