• Афіша
  • Чоловіки на межі нервового зриву

Чоловіки на межі нервового зриву

18.02.2018, нд 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Опис
Вистава "Чоловіки на межі нервового зриву" - це розумна і людська комедія про чоловіків 21-го століття, про тих таємниці і страхи, які вони приховують за масками кар'єристів, чоловіків і мачо.

У шаленому ритмі сучасного життя ми не чуємо вже ні себе, ні своїх друзів, ні близьких людей. Але криза середнього віку підкрадається непомітно, і помітними стають стіни, які збудували Макс, Лео і Джонні між собою, світом і один з одним. Вони говорять про любов і жінок, що намагаються допомогти один одному заглянути собі в душу, сперечаються про психоаналіз і фільмі Педро Альмодовара "Поговори з нею".

Кожен з героїв, намагаючись допомогти іншому, розкриває власні больові точки і вирішує свої накопичені проблеми. Іронія тут змінюється гострою постановкою питань: "Хто вони - чоловіки сьогодні, і що з ними сталося, і що, взагалі, таке - бути чоловіком?" І чому багато хто вже не вміють сказати жінці: "Я тебе люблю" і відповісти на, здавалося б, прості запитання: "Що я хочу насправді, для чого живу, чому присвячую своє життя?"

У напівжартівливій манері троє чоловіків вирішують серйозні проблеми буття, переходячи від приватного до загального, і знаходять, зрештою, і самих себе, і вихід до світла в кінці тунелю. Вистава "Чоловіки на межі нервового зриву" дає можливість і посміятись, і подумати, але головне - він дає заряд оптимізму, такого необхідного в наш найчастіше депресивно-агресивне час.

"П'єса Міки Мюллюахо "Паніка. Чоловіки на межі нервового зриву" - в міру інтелектуальна, в міру розважальна мелодрама про трьох сорокарічних чоловіків, що переживають кризу середнього віку. Живі діалоги, впізнавані ситуації, комічні перевертні, пародія на психоаналіз, пружний ритм мегаполісу і почуття жалю до трьох безпорадним персонажам, запутавшимся у своєму житті".

Тривалість вистави 1 година 50 хвилин.
Прем'єра відбулася 16 жовтня 2011 рік.

Світло - Едуард Лобанов, Юрій Лавров.
Режисер - Микола Осипов.
Художник - Марина Моісеєнко.
Художник - Олександр Абманов.
Хореограф - Майя Бершова.
Режисер - Микола Осипов.

Актори:
Макс - Виталиий Мизяк, Тимур Громико
Джонні - Сергій Дзялик
Лео - Роман Фанин
Джейн Пауер - Наталя Іванська
Джек Пот - Сергій Дзялик
Мері Трэшмэн - Ольга Солонецкая.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Чоловіки на межі нервового зриву

Замовити та придбати електронні квитки на Чоловіки на межі нервового зриву можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.