• Афіша
  • Музичні історії кохання

Музичні історії кохання

14.02.2020, пт 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Мiсце:
Квитки:
250 - 500 грн
ПРИДБАТИ КВИТОК
Поділитися
Опис

Музичні історії кохання

Рояль – Павло Ігнатьєв

Вокал – Катико Пурцеладзе

Водна живопис – Ангеліна Золота

Ексклюзивний концерт до Дня Закоханих!

Концерт відомого піаніста і композитора Павла Ігнатьєва з співачкою і актрисою Катико Пурцеладзе — це проникливі і ніжні джазові та авторські композиції, чарівні і чарівні звуки фортепіано, кращі світові джазові твори з репертуару Рея Чарльза, Френка Сінатри, Елли Фітцджеральд, Сари Он, Луї Армстронга. Кожну мить концерту пронизане любов'ю та щирістю у виконанні і відображенні дуету з люблячих сердець.


Чарівним доповненням музичного вечора стане художня водна анімація у виконанні Ангеліни Золотий! Унікальна техніка Ебру — це стародавнє мистецтво живопису по воді. Мозаїка танцюючих фарб здивує навіть самого вибагливого глядача! Яскрава атмосфера кольору і зачаровують водні візерунки подарують вам незабутню палітру відчуттів. На ваших очах оживуть самі романтичні картини!

Концерт стане незабутнім подарунком для Вашої другої половинки до Дня Всіх Закоханих, а спільний святковий вечір надовго залишиться у Вашій пам'яті.

Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Музичні історії кохання

Замовити та придбати електронні квитки на Музичні історії кохання можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.