NDT 2. Nederlands Dans Theater

13.04.2019, сб 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
450 - 3200 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Сама запитання балетна трупа світу вперше виступить у Києві.

Один вечір і 4 балету від 5 провідних хореографів сучасності. 13 квітня в МЦКМ Жовтневий виступить трупа Нідерландської Танцювального Театру - NDT 2.

"Трупа NDT 2 - це окремий феномен у світі хореографії" The Independent.

"П'яти хвилин достатньо, щоб зрозуміти: ця трупа - одне з семи чудес хореографічного світу", - Le Figaro.

"Якщо в цьому році ви зможете подивитися лише один єдиний спектакль - вибирайте NDT, не промахнетеся", - The New York Times.

"Кожен раз, коли трупа NDT 2 виходить на сцену, всі завмирають в безмовному захопленні перед танцюристами, які можуть впоратися з будь-яким завданням, поставленим їм видатними хореографами", - The Herald.

Історія Нідерландської танцювального театру (NDT) почалася в середині минулого століття, і за 59 років учасники театру перетворили його в національне надбання країни. Він базується в місті Гаага, але кожен рік гастролює по світу, представляючи свої постановки в Європі, Азії, США та Австралії. Щороку вистави відвідують понад 115 000 глядачів. Сьогодні репертуар театру нараховує понад 600 постановок від таких відомих балетмейстерів, як Іржі Кіліан, Ханс ван Манен, Сіль Леон, Підлогу Лайтфут, Крістал Пайт, Едвард Клюг, Олександр Екман і Марко Геке. Саме вони і десятки видатних запрошених хореографів зуміли створити унікальний симбіоз хореографії, візуальних мистецтв, музики, світла і декорацій.

NDT 2 - молода трупа Netherlands Dans Theater, у складі якої танцівники, представляють постановки кращих світових хореографів і можуть розкрити свій потенціал. Балансуючи на гранях танцювальних жанрів вони щорічно створюють нові витки і напрямки в розвитку танцювального мистецтва.

Незважаючи на розписаний на три роки вперед графік, в рамках світового туру в 2019-му NDT 2 вперше побачить Україна, на сцені МЦКМ Жовтневий будуть показані постановки від кращих хореографів сучасності:
Марко Геке. Поява німецького хореографа Марко Геке сприймається як одне з найгучніших хореографічних відкриттів XXI століття. За десять років роботи хореографом в Штутгартському балеті і балеті Скапино в Роттердамі, Геке створив 45 постановок. У 2015 році був номінований на данську танцювальну премію Zwaan за "Саму вражаючу хореографію" для NDT 1. У той час як робота Midnight Raga для NDT 2 принесла йому Zwaan в категорії "Найбільш вражаючий танцювальний продакшн". Постановка, яку Геке незабаром представить українській аудиторії - Wir sagen uns Dunkles - в 2018-му була відзначена міжнародним танцювальним фестивалем Benois de la danse. Музика - Placebo, Шнітке, Шуберта.
Ханс Ван Манен. Легендарний голландський хореограф, на рахунку якого 120 балетів. 60 з них - для Нідерландської Танцювального Театру. Успіх балетмейстера відзначений десятками нагород, серед яких премія "Еразм" за внесок у розвиток європейської культури. До 35-річчя кар'єри Ханса Ван Манена королева Нідерландів вручила йому лицарський орден Оранських-Нассау, а до його 75-річчя йому було присвоєно звання командора Ордена Нідерландського лева. Українській публіці він представить балет Simple Things.
Едвард Клюг. Румунський хореограф і керівник Національного театру Словенії, Марібор, який давно полюбився світовій публіці своїми знаменитими творами Radio and Juliet і Quatro на музику Radiohead і Мілко Лазара. Але на цей раз в Україні хореограф презентує свою нову постановку Mutual comfort, яка стала справжнім проривом у рамках співпраці Едварда з NDT 2.
Сіль Леон і Підлогу Лайтфут. Танцівниця з Іспанії і її партнер - британець Пол Лайтфут пройшли багаторічну історію NDT. Разом вони виграли нагороди танцювальних фестивалів Benois de la Danse і нагороди The Herald's Archangel. Хореографічний дует створив близько 50 творів, а NDT отримав звання одного з найбільш креативних і самобутніх танцювальних театрів у світі.

Вже в 2020-му, під кінець 60 сезону, Стать і Сіль планують залишити свій пост у NDT, тому навесні 2019-го українські глядачі стануть свідками не тільки видовищного вистави Signing Off, але і кінця цілої епохи в світі сучасної хореографії.

Нідерландський Танцювальний Театр - NDT 2.
МЦКМ Жовтневий.
13 квітня 2019 року.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на NDT 2. Nederlands Dans Theater

Замовити та придбати електронні квитки на NDT 2. Nederlands Dans Theater можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.