Нерви

15.11.2018, чт 20:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
349 - 749 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Група "Нерви" презентують альбом "найдорожчий" в Києві

15 листопада 2018 року в клубі Atlas група "Нерви" презентує свій п'ятий студійний альбом "найдорожчий".

Платівка "найдорожчий" складається з двох частин: перша вийшла в травні минулого року, друга - у грудні. Три роки "Нерви" не давали концерти в Києві, але в цей раз музиканти обіцяють надолужити згаяний час! За дві години концерту ви почуєте старі добрі хіти групи - "Кава - мій друг", "Ворони", "Батареї" та інші, а також нові пісні з альбому "найдорожчий".

"П'ятий альбом для нас став викликом і дався непросто. Але саме тому він і вийшов найкращим, найдорожчим! За звучанням, по атмосфері запису, за єдиним духом групи, - розповідає Євген Мільківський, лідер групи "Нерви". - Ми поїхали записувати другу частину альбому влітку 2017 року до Києва на студію Bobina Records, туди, де створювали перші альбоми. До речі, коли ми писали "Кава - мій друг", там були тільки одна кімната, стіл, стілець, комп і цеглу. Це свого роду музичний рок-храм, притулок для тих, хто не втратив віру в живу музику. Саме там з'явилася на світ група "Нерви", і в цій енергії зародження групи і трапився наш ре-юніон. Ми провели на студії два тижні, стирчали там кожен день з ранку до вечора, дуже щільно, відповідально і прискіпливо поставилися до запису і домоглися звучання, яким, нарешті, задоволені".
 
За 7 років існування групи, "Нерви" встигли багато. За їх чоловічими плечима виступи на найбільших майданчиках, масштабних фестивалях і престижних музичних преміях - MTV Europe Music Awards, OOPS! Choice Awards, МУЗ ТБ, Ukrainian Music Box і kid's Choice Awards від каналу Nickelodeon, де колектив так само відзначали нагородами: від "Прорив року" до "Краща рок-група" і "Краща група". А далі - більше і тільки краще!

Слухай альбом "найдорожчий", вчи пісні і приходь 15 листопада в клуб ATLAS співати їх разом з групою на концерті!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Нерви

Замовити та придбати електронні квитки на Нерви можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.