• Афіша
  • Ніно Катамадзе & Insight «Spring melody»

Ніно Катамадзе & Insight «Spring melody»

20.04.2018, пт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
250 - 2500 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Ніно Катамадзе & Insight "Spring melody".

Зустрічайте теплу пору року з прекрасною інструментальною музикою і неповторним вокалом! Один з найбільш популярних колективів сучасної естради виступить перед жителями і гостями Києва 20 квітня 2018 року, на сцені Жовтневого палацу. У нової весняної програмі "Spring melody" ви почуєте кращі тематичні композиції неповторною Ніно, а також свіжі роботи колективу.

Ніно Катамадзе & Insight - це складна, розумна, нетутешня музика. Це розгорнуте філософське оповідання про життя. Пісні гурту змушують розмірковувати про вічність життя людини, співпереживати, думати, співчувати і сподіватися. Це розумна музика для поціновувачів серйозного мистецтва. Суть і сенс творчості колективу - проникнення в суть складних явищ життя.

Ніно Катамадзе стала джазової зіркою міжнародного масштабу, не вдаючись до витончених способів піару - їй варто тільки почати співати, щоб завоювати серця мільйонів. Тому унікальний ансамбль професіоналів Insight з його чудовим інструментальним звуком став гідним оформленням її чуттєвого вокалу. В останні роки творчості цей чарівний музичний дует наділяє свої композиції найяскравішими барвами природи, чистими емоціями і позитивною енергетикою. Приходьте і насолоджуйтеся хвилею чистого і якісного саунду, в якому вирує весняна свіжість, ніжність і молодість душі!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Ніно Катамадзе & Insight «Spring melody»

Замовити та придбати електронні квитки на Ніно Катамадзе & Insight «Spring melody» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.