• Афіша
  • Ніно Катамадзе & «Insight»

Ніно Катамадзе & «Insight»

26.05.2017, пт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Опис

26 травня 2017 року на честь дня Незалежності Грузії в Жовтневому Палаці відбудеться грандіозний концерт Ніно Катамадзе та гурту Insight.

Ніно Катамадзе&Insight - легенда грузинської та Світової сцени. Від її голоси завмирали стадіони, а гастрольні тури і концерти проходили в кращих концертних залах по всьому Світу.

На цей раз музиканти підготували для Вас особливу концертну програму під назвою "Весна".

Концерт пройде у супроводі великого оркестру під керівництвом відомого музиканта Грузії Ніколоза Рачвели - улюбленого диригента і композитора самої Ніно.

Ніколоз Рачвели - керівник Національного Симфонічного Оркестру Грузії. Його ім'я увійшло в Золоту Книгу «Нові обличчя планети» ( «New faces of the planet" / Golden Book of Unesco awards, 1995 /). Великий музикант, визнаний на Батьківщині і за її межами, подарує українському глядачеві своє тонке бачення музики, силу і ніжність цілого оркестру. Але і це ще не все... Спеціальний гість - вокальний ансамбль "Швидкаца" (7) - унікальна сімка голосів, неповторне багатоголосся - легенда і гордість грузинського вокалу.Щирість, краса і незабутня грузинська енергетика від зірок зі світовим ім'ям чекають всіх Киян і гостей міста 26 травня в Жовтневому палаці.

 

Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Ніно Катамадзе & «Insight»

Замовити та придбати електронні квитки на Ніно Катамадзе & «Insight» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.