Nirvana Tribute Show

19.04.2018, чт 20:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
170 - 550 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Nirvana Tribute Show.

Хочеш щирих емоцій і справжньої нірвани? Вони тут!

Чому варто піти на цей концерт:
- Nirvana - легендарна група;
- M. Others грають тільки хіти Nirvana. Ідентична енергетика концертів оригіналу;
- Вокаліст групи схожий з Куртом не тільки зовні, але і ментально. Спостерігаючи за ним, відчуваєш, що це реінкарнація, і Курт знову з нами;
- Будуть звучати улюблені тобою пісні, які хочеться підспівувати, адже ти точно знаєш їх напам'ять.

Те, що буде відбуватися 19-го квітня в клубі Атлас, не входить в рамки громадськості. Це емоції, які хочеться розділити з близькими. Це справжня нірвана.

Група M. Others заснована багато років тому, і завжди спеціалізувалася на виконанні пісень гурту Nirvana. Харизматичний фронтмен привертає до себе увагу телевізійних камер, організаторів заходів і простих фанатів Нірвани, виконуючи улюблену музику з раннього дитинства. Зовсім недавно група укомплектовалась професійним складом в особі енергійних барабанщика та басиста. M. Others - єдиний повноцінний діючий триб'ют Нірвани на території України в даний момент. Своєю діяльністю проект орієнтується на Європу, тому не проґавте можливості відвідати їх концерти, поки вони не перевантажені Європейськими турами.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Nirvana Tribute Show

Замовити та придбати електронні квитки на Nirvana Tribute Show можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.