Ніч перед Різдвом

14.12.2019, сб 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис
Тільки раз у році, тільки в Україні є така ніч, коли для коханої можна, хоч зірку чи місяць з неба дістати, коли жіночі чари запаморочують голову половині чоловічого люду, нечистий знову зробить цю ніч абсолютно темною, а два куми ще раз заблукають у "трьох хатах" свого ж села. Всі твори Миколи Гоголя ніби містять генетичний код нашого суспільства, у них зосереджено весь менталітет нації та всю душу нашого народу.

Музична комедія "Ніч перед Різдвом" у виконанні Чернігівського облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка - це дивовижна енергетика сценічного дійства, колоритні образи, створені яскравим акторським ансамблем. На сцені майже вся трупа театру та близько 20 чоловік оркестру. Фантастично красива комедійна казка для дорослих з першого прем’єрного показу у грудні 2015 року і до тепер знову й знову завойовує симпатії дедалі ширшої глядацької аудиторії в Україні та за її межами.

І хоча багато театрів ставлять цей шедевр - найбільше нагород та народної любові саме у цієї постановки. У сучасному, надзвичайно креативному прочитанні режисером-постановником, заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим однойменної повісті Миколи Гоголя — химерно переплелися давні легенди й картини життя тогочасного українського села, фантастичне і комічне. Яких тільки нагород немає у цієї вистави: Гран-прі V-го Міжнародного Фестивалю Українського Театру "Схід - Захід"(Краків); Переможець Першого Всеукраїнського театрального фестивалю "СвітОгляд"(м.Сєвєродонецьк) "За краще пластичне рішення", перемога на XXI Міжнародному театральному фестивалі "Біла вежа" у Бресті як "Кращий акторський ансамбль" та ін.

Отож запрошуємо розділити з нами таку комедійну, казкову, та неповторну "Ніч", відчути справжній гоголівський колорит та зарядитися прекрасним передноворічним настоєм !!!

За мотивами повісті Миколи Гоголя (діалоги Михайла Старицького)
Музична комедія на 1 дію, тривалість 1 год.45 хв.

Постановка, художнє та музичне оформлення - заслужений артист України Андрій Бакіров.
Диригент - Олексій Рощак.
Балетмейстер - Катерина Гриськова.

Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Ніч перед Різдвом

Замовити та придбати електронні квитки на Ніч перед Різдвом можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.