Noize MC

14.12.2017, чт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
600 - 1150 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Тур на честь нового альбому від Noize MC? Думати нічого - треба йти! Noize MC Альбом "Цар Гори" - без сумніву, один з найбільш очікуваних і бажаних релізів року.

Що говорити, якщо різні домисли і чутки з цього приводу поширювалися фанатами в соцмережах ще влітку минулого року. Довгі очікування виправдалися сповна! У 2017 році "Цар гори" став найкращим альбомом року (за результатами голосування авторитетного і, загалом-то, головного реп-ресурсу "The Flow"). Крім цього, збірник став платиновим за кількістю покупок на iTunes.

В "Царя Гори" - 13 треків. Так, в нього увійшла як головний бэнгер спільна робота з Монеточкой "Чайлдфрі". Композиція "Граблі" - це яскравий післяноворічний хіт, своєрідна історія про втрачений час в нашій жихни. Трек "Улюблений колір" став кращим у цьому році (за версією "The Flow"). А "Make Some Noize" - гучний бойовик, без якого взагалі не можна уявити виступ команди, таки дочекався моменту, щоб зайняти в треклисте збірника заслужене перше місце. речі, вже доступна відеоробота під назвою "Пітерські дахи" також увійшла в альбом як аудіоверсія.

За слова Noize MC, абсолютно кожен трек "Царя гори" має особисту асоціацію з різними містами, людьми і подіями, які відбувалися під час турів. Альбому записувався безпосередньо під час гастролей, так що в одній пісні можна почути бас з Ростова-на-Дону, звуки гітари, записані в Тольятті, або клавішні з Оренбурга. Звичайно, в програмі концерту обов'язково будуть і головні хіти 2000-х.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Noize MC

Замовити та придбати електронні квитки на Noize MC можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.