Nothing But Thieves

10.04.2018, вт 20:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
790 - 2200 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
10 квітня 2018 в Києві вперше відбудеться сольний концерт Nothing But Thieves! Хлопці презентують нову платівку "Broken Machine".

Британська група Nothing But Thieves випустила свій перший альбом в 2015 році, але вже встигла побувати на розігріві у Muse, Arcade Fire і виступити в Україні на U-Festival Park і Atlas Weekend. Також музиканти були викриті у зйомках відео в Києві. У кліпах "Sorry" і "Amsterdam" ясно читаються рідні горизонти.

Щодо назви "Broken Machine" альбом дуже продуманий і цілісний. Тема "зламаною машини" переноситься в релігію, політику, соціальну і особисте життя. Наприклад, I Was Just a Kid і i'm Not Made by Design задаються питанням існування Бога, натякаючи на те, що релігія - одна велика вигадка.

Сильна, багатогранна і концептуальна платівка. В цьому і заслуга продюсера Майка Кросси (Twenty One Pilots і Arctic Monkeys), який знає свою справу і підтверджує свій статус, і заслуга самої групи, яка серйозно підійшла до роботи і уникла відомого "синдрому другого альбому". В цей раз не спрацювало. Вже за перші тижні продажів "Broken Machine" злетів на друге місце в британському альбомному чарті. Очевидно, що такий реліз не можна пропустити.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Nothing But Thieves

Замовити та придбати електронні квитки на Nothing But Thieves можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.