• Афіша
  • Новорічний концерт «Штраус в опереті»

Новорічний концерт «Штраус в опереті»

24.12.2019, вт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Опис
Новорічний концерт "Штраус в опереті».

Під Новий рік традиційно прийнято радувати рідних, близьких та друзів приємними подарунками, теплими словами та привітаннями. Не залишаться без сюрпризів і глядачі Національної оперети. До Новорічних та Різдвяних свят 24 і 26-го грудня театр знову влаштує публіці дивовижну зустріч з чарівною музикою композиторів родини Штраусів.

У новорічному концерті "Штраус в опереті» – найкращі музичні твори родини Штраусів: як ті, що вже полюбилися глядачам і будуть виконані на біс, так і ті, які прозвучать вперше не тільки в нашому театрі, але і в Україні.

Вишукана, романтична, наповнена флюїдами позитиву і добра музика сім'ї музикантів Штраусів забезпечить особливий, піднесений настрій, а колектив Національної оперети здивує і порадує яскравою, оновленої концертною програмою, багатою на оригінальні номери, приємні несподіванки і незабутні сюрпризи. Артисти театру, закохані у творчість Штраусів, зроблять все, щоб у цей святковий вечір ви отримали максимум естетичного та психологічного задоволення, відпочили серцем і душею. Також у програмі вечора - выступлнеие від студії старовинного танцю "La Rêverie».

Ми знаємо, як слід проводжати старий рік і зустрічати новий, аби все погане забулося, гарне залишилося, успіх вплинув і мрії здійснилися.

Зустрічайте Новий рік разом з Національною оперетою України!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Новорічний концерт «Штраус в опереті»

Замовити та придбати електронні квитки на Новорічний концерт «Штраус в опереті» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.