• Афіша
  • Новорічний концерт «Штраус в опереті»

Новорічний концерт «Штраус в опереті»

22.12.2017, пт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Опис
 Новорічний концерт "Штраус в опереті".

Під Новий рік традиційно прийнято радувати рідних, близьких і друзів приємними подарунками, теплими словами та вітаннями. Не залишаться без подарунків та сюрпризів і глядачі Національної оперети. До Новорічних та Різдвяних свят 22 і 23 грудня 2017 року театр знову влаштує публіці дивовижну зустріч із чарівною музикою композиторів родини Штраусів.

У новорічному концерті "Штраус в опереті" - найкращі музичні твори родини Штраусів: як ті, що вже полюбилися глядачам і будуть виконані на біс, так і ті, що звучатимуть вперше не лише у нашому театрі, а й в Україні.

Вишукана, романтична, пронизана флюїдами позитиву та добра музика славетної родини музикантів Штраусів забезпечить особливий, піднесений настрій, а колектив Національної оперети здивує і вкотре порадує яскравою, оновленою концертною програмою, багатою на оригінальні номери, приємні несподіванки і незабутні сюрпризи. Артисти театру, закохані у творчість родини Штраусів, зроблять все, аби у цей святковий вечір ви отримали максимум естетичного і психологічного задоволення, відпочили серцем і душею. Також у програмі вечора - виступ від студії старовинного танцю "La Rêverie".

Ми знаємо, як варто проводжати рік старий та зустрічати новий, аби все погане забулося, хороше лишилося, успіх примножився і мрії здійснилися.

Зустрічайте Новий рік разом із Національною оперетою України!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Новорічний концерт «Штраус в опереті»

Замовити та придбати електронні квитки на Новорічний концерт «Штраус в опереті» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.