• Афіша
  • Новорічний концерт «Штраус в опереті»

Новорічний концерт «Штраус в опереті»

26.12.2018, ср 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Опис
Новорічний концерт "Штраус в опереті".

Під Новий рік традиційно прийнято радувати рідних, близьких та друзів приємними подарунками, теплими словами та привітаннями. Не залишаться без подарунків і сюрпризів і глядачі Національної оперети. До Новорічних та Різдвяних свят 26, 27 і 28-го грудня театр знову влаштує публіці дивовижну зустріч з чарівною музикою композиторів родини Штраусів.

У новорічному концерті "Штраус в опереті" - найкращі музичні твори родини Штраусів: як ті, що вже полюбилися глядачам і виконані на біс, так і ті, які будуть звучати вперше не тільки в нашому театрі, але і в Україні.

Вишукана, романтична, пронизана флюїдами позитиву і добра музика славної родини музикантів Штраусів забезпечить особливий, піднесений настрій, а колектив Національної оперети здивує і ще раз порадує яскравою, оновленої концертною програмою, багатою оригінальні номери, приємні несподіванки і незабутні сюрпризи. Артисти театру, закохані у творчість родини Штраусів, зроблять все, щоб у цей святковий вечір ви отримали максимум естетичного та психологічного задоволення, відпочили серцем і душею. Також у програмі вечора - виступ від студії старовинного танцю "La Rêverie".

Ми знаємо, як слід проводжати старий рік і зустрічати новий, аби все погане забулося, гарне залишилося, успіх вплинув і мрії здійснилися.

Зустрічайте Новий рік разом з Національною опереті України!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Новорічний концерт «Штраус в опереті»

Замовити та придбати електронні квитки на Новорічний концерт «Штраус в опереті» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.