• Афіша
  • Новорічний штраус концерт

Новорічний штраус концерт

31.12.2019, вт 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Мiсце:
Квитки:
250 - 990 грн
ПРИДБАТИ КВИТОК
Поділитися
Опис
У переддень найголовнішого, великого і яскравого свята в році, що приходить до нас з ялинковими іграшками, мішурою, бенгальськими вогнями і надіями на рік прийдешній, очікується ще одне неймовірне святкове музичне подія - концерт Симфонічного оркестру України. Особливу радість і захопленість це принесе шанувальникам класичної музики. Колектив Симфонічного оркестру України, у складі шістдесяти музикантів-віртуозів, підготував музичні твори в традиціях Віденського Штраус-концерту, від яких захоплює дух і розбурхує уяву. І 31-го грудня року, що минає відбудеться грандіозний Новорічний Штраус-концерт в Києві.

Красива музична традиція Австрії зустрічати Новий рік і Різдво під звуки нестаріючих творів класиків династії Штрауса прийшла і на Україну. Життєстверджуюча і життєрадісна, чарівна і вибухова, лірична і вируюча енергією позитиву музика славнозвісного класичного композитора подумки перенесе присутніх у чарівний світ Віденського Музикферайн.

Історія виникнення щорічної традиції Штраус-концерту.

Традиція бере свій початок з 1939 року, коли під час акції по збору коштів для бідних і бездомних вперше було дано передноворічний концерт віденського філармонічного оркестру. З тих пір і залишилася ця традиція, але в сучасний час концерт у Відні проходить у три етапи: передноворічний, напередодні Нового року в самий розпал свята вже 1-го січня.

Так як квитки користуються неймовірним попитом, то їх розповсюджують, розігруючи в лотереею на офіційному сайті Віденського оркестру, за рік до виступу. Класична музика в рамках цієї традиції звучить не тільки в стінах знаменитого музею Музикферайн, але і транслюється в прямому ефірі на весь світ Золотого залу Віденського музею класичної музики, щоб всі бажаючі долучитись до високої класики і насолодитися неймовірним звучанням і майстерністю виконання знаменитого симфонічного оркестру.

Протягом багатьох років Штраус-концертами керували виключно австрійські концертмейстери, а з 1987 року було прийнято рішення, що керувати концертною програмою такого масштабу будуть запрошуватися найбільш відомі світові диригенти.

У Вас є шанс подарувати своїм рідним і близьким наповнене флюїдами позитиву і романтики новорічний настрій, запросивши на шоу популярних класичних творів нестаріючого Штрауса.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Новорічний штраус концерт

Замовити та придбати електронні квитки на Новорічний штраус концерт можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.