• Афіша
  • Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever

Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever

25.07.2019, чт 20:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
260 - 550 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Не той справжній чоловік, який б'ється з драконом за тебе, а той, хто залишається з тобою, коли дракон - це ти.

"Спасибі, велике спасибі. Сьогодні ввечері я знову полюбила свого чоловіка!"
"У мене склалося враження, що він на кухні нашої сидів і все, що між нами з чоловіком траплялося, записував!"
"Дуже зміцнює сімейні стосунки, навіть у 56 років!"

Заради таких відгуків варто грати! Заради цього варто дивитися!

"Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever" - це спектакль, в якому примиряються дві галактики, два космосу - Чоловік і Жінка. Глядач, регочучи від початку до кінця вистави, під завісу виявляє, що легко відповів на питання "Як змиритися і ужитися зі своєю другою половинкою?" Не дарма "Дикун" так популярний у всьому світі! А у Нью-Йорку 18 липня оголошено Днем Печерного людини і 44-я вулиця перейменована в "Дорогу печерної людини".

П'єса була написана американським сімейним психологом і за сумісництвом актором - коміком Робом Бэккером. Прем'єра відбулася на Бродвеї 26 березня 1995 року і з тих пір не сходить з підмостків по всьому світу і навіть занесена в Книгу театральних рекордів, як найбільш тривале one - man show.

Спектакль поставлений в жанрі сдендап. Це веселий монолог актора про стосунки Чоловіка і Жінки.
На прикладі власних сімейних відносин актор показує абсурдність взаємних претензій, сварок, конфліктів, до болю знайомих усім, хто "уживається" у шлюбі.

В Україні роль Дикуна грають три популярних і улюблених актора - Борис Барський, Дмитро Суржиков та Олексій Смолка.
Завдяки унікальній манері гри і яскравої особистості кожного з них у результаті виходять абсолютно різні вистави. Кожен актор додає до всесвітньо відомої ролі свій особистий шарм і ділиться з глядачем особистим досвідом спілкування з протилежною статтю.

Дмитро Суржиков - український актор, режисер і сценарист. Фільми з його участю: "Слуга народу", "Родичі"...
- "Щирий і емоційний діалог тет-а-тет з залом - завдання не з простих - справжнє випробування для артиста"
- "Цей спектакль унікальний тим, що не просто позначає проблему, але і дає її рішення!"

Борис Барський - Народний артист України. Актор, поет. Учасник комік-трупи "Маски". "У мене відчуття, ніби я не граю, а ділюся накипевшим. Чому чоловік і жінка живуть як кішка з собакою? Якщо собака бачить мету - вона до неї рухається прямо, а кішка по дорозі ще погоняется за метеликом, понюхає квіточку, подивиться на перехожих і може навіть забути, куди прямувала".

Олексій Смолка - український актор, режисер і сценарист. "Все життя спостерігаю за конфліктами між чоловіком і жінкою ,часто жартував з цього приводу, робив їдкі зауваження, просто намагався пояснити людям, що тема для конфлікту - нісенітниця, але коли ознайомився з "Дикуном", то зрозумів... Ось короткий і точний аналіз усіх моїх спостережень. Не злий, смішний, дотепний, душевний і чесний..."
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever

Замовити та придбати електронні квитки на Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.